Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Seke prevarantice!

Haha...vidi brko stvarno balavac!:) E sada si mi srusila viziju u glavi!;)
2015 12 23
Nema dva dana dae s profilomzaforum otv temu di reve kako joj je hitno za lovu pa eto krsi pravila i linka svoj prvi, zbog krsenja pravila blokirani ggolum profil. Jos se na upis neciji, kolko putq ju trea roknut da prestane davit, zaboravih ciji, osvrnula kao na glupost. Sigurna sam da je skupljala za sapun. Dae to bilo hitno.
2015 12 23
Bas me nade...a ja vec neko vrijeme trazim xs-s kariranu crno bijelo..ili na sivo nijansu kosulje...i bas kontam ona ima 2 sa ok nijansama...ma bas sam ubola i nijanse i korisnice! A stavila sam tonu kosulja u omiljene..i bas me minalo! A minat ce i nju.. Haha cipe..za sapun...:D
2015 12 23
a bar si ju razotkrila,netko bi samo prešao preko toga i još bi zeznula više cura,ovako bay,bay(zasada)
2015 12 23
Majo da mi je boja dobra, da ne fali pola rukava, da je kosulja cista, i nije ofucana..presla bi ja preko svega :) posebno jer sam pitala! A tek kad sam vidila koliko profila ima..kakve su povratne..i temu na forumu..onda nije bilo sumnje da cu sutati! Da nastavi varati..posebno sada kada cure kupuju i trose..a ne..ne..
2015 12 23
Aha..stavila sam link u temu sa tog profila..mene je zavaljala sa drugog..sa ovom di izgleda sivkasto..i jos rekla da je boja realna! A realna boja je na drugom..di pise da je nova..a zapravo je iznosena..uskoro ce se raspasti!:) Joj koja spetlja...sa istom kosuljom...
2015 12 23
Ima profila ko salate. Linkala sam temu di je ta shulja i na trecem profilu. I redovito reve po forumu kako je prevarena
2015 12 23
Uh, toliko si oštećena za 80 kuna da si odma otvorila temu?! Niti si sačekala za dogovor neki da steknemo za povrat neki? 18 pozitivnih i dodje takva poput tebe i odma otvori temu o nekoj prevari o kojoj nije prevara, i onda zaludis sve ostale na krpicama kako bi one to pomislile? Tebe nitko nije tjerao da ih kupis, lijepo sam ti izmjerila, stoga ti sad u inat necu vratit novce, hvala.
2015 12 23
Kao da si prethodno nasanjkanima vratila. Odi se oprat.
2015 12 23
80kn. Koliko je to u sapunima. Ajme.
2015 12 23
"Uh, toliko si oštećena za 80 kuna da si odma otvorila temu?! " pa da je oštećena i za 1 kunu njezin je novac, a ti si ju prevarila. kako te nije sram sad još i docirati za koliko bi kuna netko smio biti prevaren pa da otvori temu?
2015 12 23
i ovo "Tebe nitko nije tjerao da ih kupis" - ja bi ti sad te košulje u glavu bacila. sram te bilo, balavice!
2015 12 23
Iva. Sa jednog od svojih brojnih profila je upravo ona revala o 45kn. I o zamjenama. Dakle cijena postarine. I tako. Majka je sigurno ponosna. A tek otac.
2015 12 23
Dezura na temi kako izgledaju korisnice. Sva sreca pa ne dezura na temi kako mirisu korisnice.
2015 12 23
ustvari, cipelice, imaš pravo. majka i otac. kinderstube. ili imaš srama ili nemaš i točka.
2015 12 23