Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Seke prevarantice!

Prestrasno,koji bezobrazluk ,ja se također sjecam da se o ggolum pricalo na forumu još prije...bas mi je zao Brdo,još laprda da otvaras temu za 80kn kako je nije sramota,da operes i ispeglas kakvih likusa ovdje za poludit,a o smradusama da ne govorim,koliko mogu bazdit...
2015 12 23
Bas mi je zao,..sto sad? Ostaje na tom,!? :/ A sto se tice mirisa, jooj..meni je jos gore pola litre meni ruznog parfmema...gusilo me.. Isto neoprano sigurno, ovo je bilo po "novo" a nosqeno pa "oprano" jeftininim parfemom. Inace dim cigareta je uzasan, uvuce se i u cisto u ormaru al stvarno..meni ne smeta taj "miris" u prostoru al na odjeci jako. Zato na sve na vjesalici navlacim navlake i perem jakne i kapute..ako se kida kida, mora se.
2015 12 23
ako uzgajas fobiju od otvaranja prozora i dimis drito pred ormarom, da. ekipa, za mnoge ne biste znali da su pusaci da ih ne vidite s cigaretom u ruci ili bez da vam to kazu. pa kako je to moguce. brdasce je dobila usmrdjenu poderotinu. koju se kakti pokusavalo zasiti s dve leve noge u totalnom mraku.
2015 12 23
Sonja...znala sam ja sto ce biti u vezi novca, nije uopce upitno... To da je imalo obraza..nebi to ni poslala...lazuci u prukama...a kada se vec odigralo sto je, ni jednom se nije ispricala, a komoli odgovorila nesto u vezi spomena love! Tako da sam znala sto ce biti...rukave nije gledala kad je slala (znaci kad je pakovala..nije vidila da su 3/4..jednako nije znala da su rukavi te duzine dok ju je nosila)..boja je realna na slici-aha, ako si daltonist..koliko je nosena..poceo se materijal prozirati..o mirisima necemo..jer ce rucak uskoro!;) Priznala je..a i dalje me uvjerava u suprotno...lud, zbunjen.. Meni je ovom temom bilo najbitnije da se njih 2 zaustave...jer po svemu sto sam iskopala..prevarile su previse cura, a sankcija nikakvih. Jos je vrijeme blagadana...sada im je hitno, hitno.. Ako sam spasila barem 1 curu..moj cilj je postignut..i novac ga ne moze platiti!:)
2015 12 23
Novac je samo stvar principa. Al kako kazu, trebat ce joj kad tad za lijekove. Obraza to nema. To ni sapun ne koristi. Ne ocekujmo vise nego je realno od ljudi opcenito, manja je sansa za razocaranje. Da, higijena spada u dodatne talente. Ne u elementarno. Cisto da se zna, to se danas pise u CV. Kao sto se 15 godina studiranja naziva radnim iskustvom u struci :D Znala je ova sta je napravila. Nije joj to ni prvi ni zadnji puta. Profila ko salate, siri smrad i poderotine sakom i kapom. Ali, velim, maloljetno. Postoje institucije koje se odmah aktiviraju. Samo treba prijavu predat.
2015 12 23
Ma znam,zato se ja pridržavam zračenja i češćeg pranja, a i pokrijem ljeti zimske viseće stvari i obrnuto. Obzirom na situaciju sa blokiranjem i prevarama, napravila sam svoju crnu listu, nebi vjerovale na papiru da se nebi i ja zagledala pa nasjela.. a da budem iskrena, slabije na krpama i gledam sada... Nebi opet nerviranja, samo zato...neko te napravi idiotom i iznerviram se a onda vraća novac i još očekuje da mu budeš zahvalan,..ne hvala
2015 12 23
I kao trebam ostavit povratnu ok..a ne želim...
2015 12 23
Treba ih staviti u onu grupu na fesju Crna lista i možda čak na stranicu od krpica pa nek se zna.
2015 12 23
Treba ih domestosom i smrkom vatrogasnim na deset bara
2015 12 23
:D :D :D Samo ko ce obraz oprati? ;)
2015 12 23
Ma naprotiv :D. Nekima je jedina svrha postojanja biti primjer drugima sto ne raditi. Makar mame vlastitu djecu kad su malecka i drame oko kupanja i pranja zubica plasile pa neces valjda biti hartavac ko ta i ta..
2015 12 23
a možda ne zna niti mater kako se pere(odjeća i ostale khmm stvari),ako nije u stanju naučiti dicu(kćeri),,,fuj....
2015 12 24
Majo..hahaha...ogadi me sa "ostalim stvarima"!:)
2015 12 24
nkkoss otvori svoju temu, ova je stara, nitko ti ovaj post neće vidjeti............
2016 07 05
1 2 3 4