Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Seke prevarantice!

Ponavljam. Automatski se aktivira css u ovakvim slucajevima. 80kn? Ma moze.
2015 12 23
Da..u inat ti necu vratiti novce...pa nisi nikada ni rekla da hoces! Znaju li tvoji cim se bavis?
2015 12 23
što je to css.....?
2015 12 23
Nisu to njeni profili, da znate. To onaj roj muha koji ju vjerno prati, ima svaka svoj profil. A znate kakve su muhe.
2015 12 23
Nije stvar u 80 kn..da je nesto drugo u pitanju..oprostila bih i 800.. Samo eto ja pisem a ona nece shvatiti sto je pjesnik htio reci!:)
2015 12 23
Od aroma koje emitira ju malo omamilo. Pa treba vremena. Znala je sta radi. Sad nek pjeva borbene.
2015 12 23
Hahaha sto me nasmija sa aromom! :D :D Mislis cipe na onu ladyblue u temi kako izgledaju korosnice?
2015 12 23
Di nestade sa profilomzaforum..rece da nece vratiti i ode..kao da to nisam znala..
2015 12 23
Vidi sta guglo izbqcuje kad udres lady110 i ggolum. Raste trava zelena. :D
2015 12 23
Ajme cipe..izgubila sam vrijeme na ovo citanje..do pola nisam dosla! Pa ima moooore toga! Najjace je di se cudi zasto korisnice nisu za zamjenu..kad ima nas postenih..i jos im smeta ako napise samo - zaaamjena!:)
2015 12 23
Čuj govnjaruše... Još se usudi javiti i reći "E sad ti baš neću vratiti."... Pilence, varala si ti i prije, pa ništa nisi vraćala, zašto bi sada... Kažeš nemaš veze sa sestrom, ti imaš svoj profil i TRUDIŠ se biti poštena, kod tebe to jedino na trudu može i ostati. Kao da si pala s kruške i nisi dijete istih roditelja, za nju znaš da je lopov, ali nemaš ti veze s time i ne reagiraš, svaka ti dala i bila budala :).
2015 12 23
Da lollip..jos sam uplacivala na ime Claudia..a poslala Gabriela...a kaze nema veze sa njom...i ja nemam pojma sa kojom sam "poslovala"! Jos mi negativnu ostavila..svasta!
2015 12 23
Kakva kokos nisam na forumu bila dosta,sada procitah,ma zamisli ti nju..kakva likusa za nevjerovat...vracaj lovu Brdu,kako te nije sramota,još vrijedas...ijojjjj😬😈😤
2015 12 23
Brdo... Mene je oduvijek fasciniralo koliko žensko može biti prljavo... Strašno. Znači na stranu sve stavim i čudim se danima kasnije kako je došlo do toga. Grozim se na samu pomisao :'(. A u negativnu si lijepo zalijepiš link na temu, pa neka ima poklon za Božić :)
2015 12 23
Flapper ma znala sam ja da nece vratiti...njena zadnja por je bila da operem i ispeglam..wtf?! Ali sam odlucila sve staviti na forum kad sam skuzila koluko ove dvi profila imaju..i koliko dugo varaju..a nije im se stalo na rep! Lollip..da..meni jedna napisala da nema perilicu???? Znaci ako nema perilicu da ne pere ni svoju robu nikako!
2015 12 23