Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

što zapravo govore povratne?

Ovako, dogovorim kupnju suknje kod jedne cure, dogovorimo se da ja uplatim u ponedjeljak i ona mi navečer isti dan pošalje nakon posla, napomenula sam da mi je hitno da mi stigne do božića. ja uplatim u ponedjeljak ujutro, javim da je uplaćeno, i otad mi se više ne javlja, a prijavljuje se. taj artikl je bio zadnji na njenom profilu te ga je odmah izbrisala nakon moje uplate. cura ima 120+ pozitivnih komentara. Jučer idem gledati njene povratne, sve divne i krasne riječi za nju, stoga mi nije jasno.. javim se jednoj djevojci kod koje je dotična prodavačica bila kupilica u nadi da će mi dati neke njene podatke (jer ja o njoj nemam ništa, uplatila sam na tekući njenog dečka), ili broj mobitela, da bi meni djevojka rekla da je i ona imala problema s njom, da je natezanje trajalo 20-ak dana! a u povratnoj joj napiše sve pozitivno! pa mi nije jasno, čemu služe povratne? ja u povratnima pišem sve kako je bilo, ako me netko davio 20 dana i odugovlačio oko uplate, to ću i napisati, bez obzira što je na karju i uplatio! [:frustriran]
2015 12 23
Vjerojatno je ostavila pozitivnu zbog straha... Ili ono, stiglo joj je i nije ju briga za ništa drugo.
2015 12 23
Upravo to!
2015 12 23
kakvog straha? onda po tome povratne uopće nemaju smisla. bitno da nam stigne, da nam se uplti i baš nas briga. Što ne bi povratne trebale biti i zbog drugih ljudi koje će kupovati? ili smo toliko uskogrudni i gledamo samo sebe?
2015 12 23
Ako me netko zavlači toliko dugo ili neće dobiti nikakvu povratnu ili će dobiti neutralnu.. Pozitivnu ni čut!
2015 12 23
I mene to strašno živcira. A najbolje su mi povratne tipa:"Sve pet".Odmah dobijem osjećaj da nešto ne štima.
2015 12 23
Je li to moguće?????
2015 12 23
ja stvarno ne razumijem, zavlači te netko 20 dana, i onda napišeš svakako preporučujem! to je preporuka? onda pa stvarno.. da se pišu iskrene povratne, svakako ne bi kupovala od dotične. sad sam ostala i bez novaca i bez suknje.
2015 12 23
Straha da će dobiti nazad istu... Ili da će imati verbalni okršaj s dotičnom koji će trajati satima, danima,... Ne znam koliko, a jedva je dočekala riješiti se iste i završiti štoriju. Po meni to nije ok, treba ići zaslužena povratna i amen.
2015 12 23
ajmo si svi sad sami ostaviti povratnu :D
2015 12 23
Da jednu....hehehheehehe.... Mislim da većina važe, ili će ostaviti pozitivnu jer takvu očekuje i natrag na svom profilu, ili neće ostaviti ništa, pogotovo ako samo kupuje.
2015 12 23
Znaju li o tome išta ovi odgovorni ovdje? Pa zar će dozvolit da se to radi??? Ne mogu vjerovat šta se sve događa,kad misliš da ne može gore,a ono.....
2015 12 23
Harpo,možeš si samo jednu ostavit?
2015 12 23
Pa evo i ja sam imala situaciju s navlacenjem..ženi uplatim 1000 kn ona ponudi da će poštarinu platit..dogovor bio ponedjeljkom..ja joj napišem uplaticu 20 kn viska-pa pošalji HP Expressom..naime dodaj još 20 i da mi stigne do petka..naravno da nije došla-..na moje upite jel poslala HP-tvrdi je..dva dana molim potvrdu i dobijem naravno obično preporucenooooo slanje..platila je 18,50(vidljivo iz potvrde)..nakon sto sam je napala da to nije bio dogg ona i dalje meni tvrdi da je ona na šalteru rekla express a oni poslali tako..a cura isto sa 100+ pozitivnih.. Ma jbtmmm popizdila sam..artikl 1000 kn i ponudiš poštarinu na kraju ja platim poštarinu i ne dodje mi kad je trebala
2015 12 23
To me dočekalo čim sam se na mobu ulogirala, nije me bacio na profil. Ah možda sam i mogla.....
2015 12 23
1 2 3