Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

što zapravo govore povratne?

Slike osiguranje?!? Koje osuguranje?! Za koga? Nedavno sam prodala cizme i opalila najmanje 10 fotki da bi dobila laznu negativnu! Kome da se zalim? Doticna se pravi mutava i ne odgovara na poruke.... a prvi slucaj sa negativnom je jednako bolestan.... cak kuzim da je ista osoba
2015 12 23
sim, ti si naišla na šašavu osobu. Normalan kupac se ne bi žalio ako je dobio točno ono što je na slikama.
2015 12 23
Maja2015, misli mi čitaš! Tratinchica, samsung galaxy young 2 pravi očajne slike vjeruj mi, i u najsvjetlije doba dana! A da ne pričam ako je izgrebano staklo, tako da...ne mislim da je neka strašna greška, nije meni artikal stigao nenosiv ni sl.ali da je bio kako sam vidjela na slici nije. Nebi bilo ok nekog optužiti,ostaviti neg. ja sam mogla ne kupiti kad sam vidjela loše slike ( više njih). Zato sam ja slikala svojim bolje i preprodala, napisala da je kupljen tu i sve...
2015 12 23
Gledam malo što je napisala Luce1996 i ne vjerujem svojim očima. Trenutno je stavljam na svoju osobnu crnu listu korisnica s kojima bih surađivala samo na teškim drogama. Pa, je l' ovo stranica na kojoj se prodaje odjeća i obuća? Rabljena? Šta onda nije u redu s tim da te potencijalni kupac pita za dodatne fotke, mjere, cjenka se?! Nego šta - vidi m sliku, piše vel.M, a svi znamo da se veličine razlikuju od proizvođača do proizvođača i od modela do modela, malo mi je preskupa ali eto - u strahu sam pa ću je trenutno kupiti iako bih se radije još malo raspitala.. Pitala bih npr. zašto u Lucionom oglasu za tzv 'Armani' trenerku ne piše da nije orginal i što znači ona povijesna rečenica 'turska roba, tako da garantiram kvalitetu'.... Na žalost, nema smajlića koji piša od smijeha...
2015 12 23
gitadevi... Potpis. Također mi je cijeli odlomak dotične za zbljuv.
2015 12 23
haha,turska roba je bila prije pojam naspram kineske,npr."kupi kod nje jer ona nabavlja robu iz turske",to i za bosnu pričaju kako je većinom turska roba.(bila je sad isto većinom kina)prije je bila kvalitetna,sada nema neke razlike između kine i turske robe. primjer u klc.na placu,"kućice" i butici sve ista roba(90% kina).
2015 12 23
turski pamuk je zaista i pamuk, a kineski pamuk nije ni vidio pamuka...to je ta razlika ...zbilja turske pidžame su odlične, ne raspadaju se nakon par pranja
2015 12 23
je samo kaj puno njih prodaje "kinu pod tursku",a tko se ne kuži..
2015 12 23
Gito, propustila si lucinu temu u kojoj je pisala kako je njoj turisticki vodic objasnio da su u Turskoj na bazarima sve originali :D
2015 12 23
Kome je trazenje informacija o artiklu maltretiranje taj nije svjestan gdje se uopce nalazi. Cest slucaj :D
2015 12 23
Jep. Armani je poznati turski dizajner trenirki. Tratinchice, ne zamjeri, ali mislim da je žalosno da kvalitetu mjerimo time raspada li se nešto pri pranju ili ne. No, to i nije toliko bitno,koliko je bitno što su neki toliko bahati da svoje vrijeme, trud, robu, novac...cijene puno više od tuđeg.
2015 12 23
Kad smo kod raspadanja pri pranju :D tu je cesci slucaj da stigne artikl koji se raspada bez da je opran. Ikad. Odaje ga zaudaranje.
2015 12 23
1 2 3