Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

što zapravo govore povratne?

Jednom davno ostavila sam negativnu povratnu,istog mišljenja kao i ti...prevarena -ide povratna kakva je i bila suradnja...kad ono prijetnje na telefon,da mogu očekivati svašta ako ne pobrišem negativnu..isl prijetnje...totalni šok i nevjerica...od rada izbjegavam negativne jer mi ne treba ovdje ovakav stres,a i ima svakakvih frikuša...žalosno ali istinito..
2015 12 23
....ciganit se za tu siću,a ti joj uplatila 1000.....prejadno...
2015 12 23
harpo,OK - jedne lažne se ne bojim.....mislila sam da će ljudi to masovno koristit......sad mi je lakše.. ......dosta mi je i ovih pustih lažnih sa face-a.....
2015 12 23
E a odma sam imala neki los osjećaj kad mi dva dana odugovlačila poslikat potvrdu..i 500 x pitam poslala si po dogovoru..je i je...i nakon sto sam je izvrjedjala i dalje je tvrdila kako je slanje platila 40 kn...ono a na potvrdi ljepo piše kolko..ma ono zbog takvih požalim da je HR velika jer bi joj taka živčana sila u auto i išla na kucni prag Vratit pa bi mi još i gorivo platila majku ti lazljivuuuuuu
2015 12 23
....ne smijemo se bojati ostaviti negativnu,kako radi drugih,tako i radi vlastite savjesti.... ....ako nešto nije u redu,i ideš mi prijetit....draga,dala bih ti i još jednu...... ....ljudi se uvijek mogu dogovorit,ali ovdje ima pravih zvijeri,a kad sam u pravu ne bojim se nikoga i ničega......
2015 12 23
ne šalje se preporučeno stvar vrijedna 1000kn nego kao paket da se pošiljka izgubila može jedino dobit povrat u iznosu 5 poštarina, a za izgubljeni paket bi dobila cijeli iznos koji je napisan kao vrijednost paketa....baš čitala neki dan na stranicama pošte
2015 12 23
Al cure neke nisu ni svjesne kakove posljedice to kad se ne pošalje kad je dog moze izazvat..evo meni bas trenutno..ono slanje pon-moze moze-napišem idem k mojima u petak na drugi kraj zemlje pa je bitno..i ona mrtva ladna nakon 3 dana nelogiranja Men u srijedu pošalje šifru i veli danas sam poslala nisam mogla ranije..naravno ja u petak osla..evo paket danas tamo na tisku sad sabiri ko kog zna pa da mi digne..jer sam ja zajedno s mojom osobnom na drugom kraju hr.. Pa kad i Čovik ne bi ubio matere mi
2015 12 23
Ma uvijek imas takvih, a ja kao budala odmah trcim poslat mislim da skinem obavezu sa sebe odnosno to smatram korektnim ako mi je uplata sjela a mislim da su i kupci zadovoljniji
2015 12 23
Pa ja u bolnici bila..i za stvar od 50 kn molila curu da mi ide poslat..i dala joj 50 za kavu i gorivo..ono nist zaradila-samo se jos izmaltretirala sabiri i moljakat ko će mi Poslat-al sto cu dogovor je dogovor...
2015 12 23
....e,to su žene od principa,a ne neke koje su na krpama "preko neke stvari" ili "kakit ću - piškit ću"..... ....brate,radi što radiš kako treba i odgovorno ili jednostavno nemoj.....ako ti je teško normalno se ponašat kad si već tu - šetnja...
2015 12 23
Nisam ostavljala nikakvu povratnu ako je novac vracen i vratila sam artikl. A nisam ostavila ni negativnu onda kad je artikl bio drukciji od narucenog (ustvari ocekivanog jer su lose slike), ako je bio ocuvan ili nov. Preprodala sam takve stvari, ostavila povratnu kratku al poz. i bok. Iako moram reci da su to stvari do 100kn bile, nije mi se dalo vracat i zezat nekog zbog loseg aparata.
2015 12 23
loš aparat nema puno veze sa slikama, nego osvjetljenje, jel prirodno svjetlo ili umjetno i sl. s mobitelom od 1,3 mpx na danjem svjetlu slika ispadne fenomenalno, a ni 12mpx na mobitelu nekad nisu dovoljni za slikanje u polumračnoj sobi da slika ispadne kako treba
2015 12 23
Ako je cura uredno uplatila naravno da bi joj trebala ostavit povratnu i za to te ne bi ni trebala molit. To kaj šalješ nešto na poklon je tvoj odabir, ne ostavlja se povratna zbog poklona nego kupljenog artikla. Traženje mjera, slika i dodatnih info nije maltretiranje nego je skroz normalno kod ovakvog načina kupnje isto kao i cjenkanje.
2015 12 23
Pa bolje da te traži mjere i dodatne slike, nego da kasnije bude nezadovoljna pa bi bilo "Što niste tražili dodatne slike?" Zapravo su slike i za tebe na neki način osiguranje, jer kada kupac točno zna što dobiva ne može se kasnije žaliti i stvarati probleme.
2015 12 23
prodavač bi trebao ostaviti povratnu nakon kaj kupac uplati,dodatne slike ne bi trebale predstavljati problem s obzirom kako se radi o kupnji većinom rabljene robe,isto tako ne bi trebalo biti ljutnje nakon kaj kupac odustane jer eto mu ipak artikal ne odgovara.
2015 12 23