Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

TRAŽIM nekoga tko prodaje na ebayu.

Pozdrav svima! Tražim nekoga tko je iz Hrvatske, a prodaje na ebayu. Ako tipa šaljete u Englesku, Kinu ili negdje izvan Hrvatske, koliko vas dođe poštarina? Kako to funkcionira?
2015 12 29
I mene to zanima.
2015 12 29
Ne prodajem toliko na eBayu koliko na Etsyju, ali princip je isti. Informacije na linku za izračun koji je postala snjeska83 su točne i mi smo jedna od rijetkih zemalja koja u preporučenu poštarinu automatski ima uključen tracking, što je odlično. On je prilično pouzdan, kao i naša pošta općenito - ja sam u cca 1000 poslanih pošiljki imala možda 5 zagubljenih i u tim slučajevima pošta je svaki moj prigovor riješila u roku i isplatila mi odštetu. Najbolje ti je da nabaviš preciznu digitalnu vagu i sve važeš skupa s ambalažom u kojoj ćeš slati prije nego staviš na net. Naše cijene poštarina su prilično povoljne, ali svejedno imaj na umu da eBay skida 10% sa čitave cifre (cijena + poštarina), ne samo sa cijene predmeta koji si prodala. Također uzmi u obzir cca 3-4% naknade koju uzme PayPal i oblikuje cijene u skladu s time.
2015 12 29
Aha. Okej. Ima još netko da baš prodaje na Ebayu pa da mi zna reći još nešto dodatno?
2015 12 29