Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Mango outlet povrat robe, pomoć!!

nadalje, u uputama za povrat pise da oni, kad prime robu nazad, ispituju ostecenja i ostalo, onda kao odlucuju i kontaktiraju...tako sam ja to shvatila.
2017 03 08
Primili su moj sesir i upitali me za IBAN kako bi mi vratili novce. Sad je pitanje hoce li vratit samo cijenu sesira ili +postarina od 75 faking kuna.
2017 03 11
jos cekam! poprilicno sam revoltirana. napisat cu cim dode do raspleta! :)
2017 03 29
sto su vama uvalili?
2017 03 29
haha, ova je izbrisala svoje upise :') sad izgleda kao da pricam sama sa sobom
2017 04 05
Pozdrav!nasla sam se u istoj situaciji.nego curke ste dobile povrat novca+postarinu sto ste platili taj paket.?
2017 07 01
Dižem temu iz mrtvih :) Kupila sam dosta stvari i sve je komaa! Jedna košulja ima i oštećenje. Sandrlje, kako je završilo sve to ako se sjećaš?
2020 03 09
Ajde da i ja probam dignuti temu iz mrtvih - jučer mi stigao paket, na kutiji moje ime a unutra - ništa moje!!! Ni roba a ni račun ne glase na mene. Naravno, napisala sam mail ali ni slova od njih. Koliko dugo se obično čeka na njihov odgovor ali i dogovor oko povrata?
2020 06 03
Bolje da ne pišem što se na kraju desilo s mojim paketoma... Luda sam i ljuta Odgovaraju sad malo rjeđe. Ali unutar 10 dana Možete vratiti i budući da je njihova greška vratit će vam novac i novac za poštarinu. Međutim poštarina je 120 kn i moj paket putuje preko 2 mjeseca, vjerojatno zbog ove situacije. No nije svejedno kad mi duguju 500 kn. Baš mi je prisjelo
2020 06 03
I meni se dogodilo da je na paketu moje ime, ali i ime neke cure iz Poljske. Unutar paketa tuđi račun i odjeća, ništa moje. Vratila sam paket i platila vraćanje 120,00 kn. Paket je poslan 22.5. 2020. i očito još putuje... koma...
2020 06 09
Znaci bolje ne imati posla sa njima ...
2020 06 10
1 2