Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Je li netko vidio u H&M-u?

Ovakve vestice fluffy u jednoj od ove dvije boje u velicini L ili M? U Brodu nema...
2015 12 30
[slika:788136b4-ef5b-4a5e-a1cd-910c09b1e5ad]
2015 12 30
Hmm...zar nije brdo istih prošle godine bilo u H&M-u? Ovu tirkiznu dulju (al u bijeloj boji sam probala tad)... A bilo je u Lidlu bijela i neka boja breskve dulja nedavno. Super su, btw ove boje :)
2015 12 30
Ma ne bih bijelu niti pink, bas ciljano ove boje trazim :)
2015 12 30
Ja sam imala neke take u omiljenima..tri boje su bile e sad koje
2015 12 31
Ja danas tražila hlače sa širokim nogavicama... prošla sam sveee Bershku, Zara, H&M, Pull&Bear, Stradivarius.... i neeema! nigdje! jel to moguce?! svuda su nekakve tajice ili mrkva krojevi! zna li netko gdje da kupim hlače sa širokim nogavicama?! pada mi na pamet Orsay?! tamo još nisam bila! sutra cu....
2015 12 31
Ima u lidlu crna, bila i svitlo roza
2015 12 31
Ima u Zari hlača sa širokim nogavicama. Vidjela po 169kn.
2015 12 31
ma nema...imaju onih što se sužavaju dole a ja mislim na pallazzo hlače! al moram priznat da ne volim gužve, pa moguce da nisam temeljito pregledala... ujutro cu opet... kakve su te za 169? ja sam probala jedne široke na vezanje al ista je šema... visok je struk a širok pa se sužava.... a izgledale su ravne na vješalici
2015 12 31
Vidjela danas takve vestice u c&a
2015 12 31
Ovaku kao na drugoj slici sam probavala na Cvjetnom prije par tjedana. Btw, uzmi manji broj nego što inače nosiš jer su veći modeli, a uz to se jako rašire. Uzela sam crnu S veličina (inače nosim S-M) i ogromna je, komotno sam mogla uzet xs i još bi bila oversized. sim, zara na svojim stranicama ima palazzo hlača pa bi trebalo biti i u dućanu samo kaj meni se tamo jako teško snaći i uvijek pitam prodavačice da me upute. Koliko znam i Mango ima palazzo hlače ;)
2015 12 31
.... idem sada opet u potragu, valda je manja gužva pa se lakše diše a i svakako cu pitati ovaj puta, da ne bauljam okolo bzvz :)
2015 12 31
a usput cu baciti oko u H&M za tu cupavu majicu, ako imaju javim
2015 12 31
Sim sim molim te skicni cupave veste i poslikaj :) ako ima u ovim bojama
2015 12 31
H&M nema ništa tako cupavo.... ja sam kupila hlace u Espritu a interesantno je to da su neke trgovine skroz drugacije kad ih posjetite ujutro ili navecer! postoji hrpa robe koje uopce nije bilo sinoc :) ...zapravo, tokom dana je sve složeno i na svom mjestu a navecer je sve razmješteno i po garderobama! npr jucer nisu imali moju velicinu jednih hlača u koje sam se zaljubila.... danas su imali! .......a ja vec kupila druge :(
2015 12 31
1 2