Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Au revoir na neko vrijeme

Obavijest mojim kupilicama i onima koje će to možda postati za neko kratko vrijeme : ) Daklem, ako ste mislile nešto možda kupiti, paketiće šaljem još do kraja ovog tjedna i onda je stanka do daljnjeg. Pakujem i selim i nadam se da čim se smjestim ću uspjeti još malo se druškati s vama i tu i tamo koji paketić poslat, ovisno o vremenu i mogućnostima, a o tome ćete također biti obaviješteni ofkors : P hajd onak usput kad već tipkarim, imala par upita ovih dana svima odgovorim, al poruku nazad ne dobijem, jel moguće da samo moje poruke ne prolaze? : - O Odustajanje, nekultura ili je kriva stranica? Hvala na pažnji i lahka vam noć : - *
2016 01 04
ti si prva kojoj vjerujem da seli
2016 01 04
hahahahhaha viš da svaka treća od nas odseljava negdje a nikak otić, eto moj datum se opako približio akcijaaa selim : P
2016 01 04
prodajes ormar? ;)
2016 01 04
naravno da da, kakvo je to pitanje
2016 01 04
onda je sve po p.s-u
2016 01 04
vec sam te mislila prijavit adminu za nepostivanje pravila odlaska
2016 01 04
hahahah selim pa prodajem, onda ću se opet selit pa prodavat taj isti...al sad za ozbiljno : D
2016 01 04
Jutro!:) LePetit..si vidila inbox?:)
2016 01 04
Joj i ja sam selila, ali nisam objavljivala temu jer znam da su svi skepticni prema tome jos pogotovo sto sam ja selila 3 puta u godini dana - stvarno bi izgledalo kao laz heheh Ali tebi vjerujem da selis... Sretno ti da se rijesis sto vise stvari s krpica da ti bude lakse seliti i sretno u novom zivotnom prostoru i da se lako u brzo smjestis i uzivas :D
2016 01 04
Gud morning : ) Hahahah kak smo svi nepovjerljivi o ovima što se sele. Što se tiče rasprodaje robe, pomirih se da neću niš skoro prodat, bit će poklanjanja sad i razvozanja okolo, a za nakit i pribore mi nije bitno, to će sve u kutije i prvom prilikom zamnom : )
2016 01 04
Hvala Andrea sto meni nisi vjerovala..;-(((
2016 01 04