Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

aj nek je i mene netko z.....o ili samo tako misli da je...

Evo ovako ide pričica...prije 6dana javim se jednoj finoj gđi ili gđici za jedan skafander i tako sve lijepo cvrkućemo i dopisujemo se...naravno odmah uplatim lovu na račun nakon toga tri obećanja da će poslati ona dva puta i jednom mužić...između toga muk...ni vijesti ni pjesme a bogme ni skafandera ni šifre ni novaca...zadnje obećanje da će prekjučer poslati njen mužić...očito nije stigao a moj mališa nek se smrzne na snjegu :))) radi se o gđi/gđici sa preko 200 pozitivnih...o bože dal je to mene netko z.....o ili misli da je? za 55kunića?
2016 01 05
da poruku poslala sam joj 5 poruka naravno ...kao ako ne stigne danas bude sutra pa u ponedjeljak pa će muž...
2016 01 05
jesi joj poslala poruku ikako?
2016 01 05
Ne vjerujem da bi to napravila ....mora biti neki problem kod nje...
2016 01 05
ma to je najuzasnije kad ti salje "sutra" 10 puta, mislim da bi svatko imao razumjevanja da mu netko fino kaze, oprosti imam problema poslat cu tada i tada i sve ok, a ovak izgleda da te netko pravi budalom sa tim sutra koje nikako da dodje
2016 01 05
Ja isto nemam razumijevanja za takve i kvit..sto ja nekog nakon uplate triban dodatno molit valjda..a tim vise sto to ne očekuješ od nekog s toliko povratnih
2016 01 05
Ana dobro dok te nije napala kao mene jedna. :) Slala mi je paket vise od 10 dana..e sada radi..pa se ne javlja..pa ovo pa ono..da bi ja nakon svega rekla ili da salje ili da vrati novac sutra...napala ona mene da sta ja mislim da je ona nekakva prevarantica...hahaha.. Poslala je sutra..:)
2016 01 05
jedva čekam da me napadne...to bi mi baš uljepšalo današnji dan da se fino iskalim...užas...neznam šta bi rekla...samo znam da ću ja svojih 55kn dobit mislim uopće me sramota o kakvom se bijednom iznosu radi...da se ideš ovako ciganit...
2016 01 05
Po meni nije oke s tim zavlačenjem.. Ne vjerujem da u tih 6 dana nije nijednom prosla kraj tiska ili pošte.. Kada treba novac uplatiti na račun onda je sve s "draga ovo, draga ono", i ultra su brze kad šalju broj računa za uplatu.. A kad treba poslati paket onda imaju odjednom 1001 problem,kao.
2016 01 05
Možda stvarno ima problema, ali mogla se javiti... Onaj koji nema 30s dnevno za napisati dvije riječi- laže i amen. Radila sam po 12h, od 7 ujutro do 21:30 navečer me nije znalo biti doma i svakome sam se uredno javila, je jedna poruka, ali sve objašnjeno i rečeno. Nemaš vremena- ne bavi se ovime i gotovo. A anamajic nadam se da ćeš ipak dobiti svoje.
2016 01 05
@anamajic dobit ćeš skafander sada kada više ne bude snijega :P
2016 01 05
Ne radi se uopće o tome oce dobit..dobices ga sigurno..al ostane onaj gorak okus..da te neko zavlačio..a još preko 200 povratnih i onda misliš ma nisam ja ni prva-sam niko to na kraju ne napise i imamo začarani krug
2016 01 05
Naravno...uvijek možeš javiti bar ja nisam neka oštrokondža mene najviše živcira ta komocija i ležernost ( bezobrazluk) kak ti nije neugodno? to je đon obraz...nije stvar 55kn nego principa...što se tiče skafandera mislim da ga sada više ni ne želim sada želim povrat...
2016 01 05
Men je jedna nakon 7og dana napisala (nakon sto sam ju napicila radi odugovlačenja sa slanjem) da ima život i izvan krpica..e kad sam moram lajat a moram-napisah joj mamu ti j. I životu takvom..da mi je sad tvoj izvod iz banke-jer lovu si sigg digla..do bankomata mos a na tisak ne...ujedno i moja prva negativna ostavljena
2016 01 05
i meni se čini da će ovo biti moja druga ostavljena negativna prva je bila za dvomjesečno zavlačenje...na početku moje krpičarske karijere kad sam mislila da su svi ljudi ovdje divni i krasni al brzo su mi ružičaste naočale pale i razbile se...baš me zanima dal će se ikada javiti...i šta će napisati...
2016 01 05
1 2