Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

metvica menta

Jel tko zna gdje u ovo doba naći svježu metvicu ? Treba mi za detoksikaciju. I ako netko zna recept za tortu od sira koji je kružio na krpicama.Mislim da je korisnica Hanami bila u pitanju,ali sam nadobudno ne zapisala recept [:smije]
2016 01 09
metvicu možeš naći u trgovinama tipa veći konzumi ili interspar i ti takvi, kod voća i povrća prodaju i svježe začinsko bilje, a ove teme se sjećam, probat ću je naći ak nije pobrisana. Mislim da su daisy i hanami pisale recepte
2016 01 09
Hvala na receptu, nisam vidjela temu al sad sam si odmah kopirala:)
2016 01 09
Hvala puno.To je taj
2016 01 09
ne bih nikome preporučila mentu iz trg.centra,pogotovo ako je iz uvoza,našpricano sa svim i svačim.
2016 01 09
ja sam prije više od godinu dana kupila posađenu mentu u BioBio dućanu, za 9,99 kuna :-) i evo, još mi uvijek raste na dasci kuhinjskog prozora, mente ko u priči u svako doba godine :-)
2016 01 09
ak ti nije sila iliti žurba, mogu ti dofurati u zg sljedeći petak-subotu. svježe, organsko, drito iz plastenika :D
2016 01 09
maJa2015 , uglavnom sam viđala ljek. i začinsko bilje domaće proizvodnje (tak u teglicama, za cenera) ali se svakako slažem, mislim, nije do proizvođača, nego do održavanja . Znala sam i kupiti, ali dok ga ja presadim, razdjelim, razmnožim i počnem koristiti, očistilo se od eventualne kemije već 100 puta :D
2016 01 09
ma nije problem naše pogotovo u proljeće jer nema grijanja,samo posijep,presadiš i porežeš jednom ili dva puta.no ovi iz uvoza se uzgajaju masovno(npr.jedan uzgajivač se bavi isključivom proizv.bosiljka),i većina se toga preko burze kupuje,a prska se hormonima i sl. ako je nepravilno prskano,rezidui uvijek mogu ostati.
2016 01 09
Nomad organic a po koliko ti prodajes?
2016 01 09
ma dat cu ti zabadava, samo da se dogovorimo za naći negdje. Nemam sad tačke mente, ali za škanicl bude. :D Mogu ti cak i sadnicu iskopati.
2016 01 09
Sadnica bi bila super :) Meni pase radni dan neki.kad budes planirala grad javi mi :)
2016 01 09