Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Nudim instrukcije iz latinskog jezika te lekturu i korekturu raznih radova

Pozdrav svima! [:smijesi] Ne znam smije li se ovako ''reklamirati''; u slučaju da ne, obavijestite me pa da obrišem temu. S obzirom na to da sam nedavno diplomirala i trenutno ne radim ništa (dok iščekujem početak stručnog osposobljavanja), imam dosta slobodnog vremena za održavanje privatnih poduka. Time se aktivno bavim posljednje tri godine i imam samo pozitivna iskustva. [:zaljubljen] Instrukcije držim na području Zagreba, u mome ili Vašem prostoru (kako Vama više odgovara). Cijena: 45min/65kn. Osobama slabijeg imovinskog stanja (to se lako da prepoznati) držim instrukcije 'pro Dei gratia). [:jezik] Također, rješavam svu moguću zadaću iz latinskog jezika, sve vrste zadataka, prevodim i transkribiram razne tekstove, držim poduku i iz hrvatskog jezika te se bavim lekturom i korekturom seminarskih, završnih i diplomskih radova. Za to cijena ide po dogovoru, odnosno ovisi o težini zadatka i utrošenom vremenu. Eto, nadam se da ćete mi pomoći ''popuniti'' slobodno vrijeme, a ja ću Vama zauzvrat riješiti sve probleme vezane uz ovu tematiku. [:zaljubljen] Živio latinski! [:poljubac] [:poljubac]
2016 01 09
Evo da ti se "uvalim" u temu hihi... Ja dajem instr. iz ENGLESKOG jezika u Rijeci 30kn/60min... Ako nekom treba neka se javi u inbox... :)
2016 01 09