Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Poskupio Tisak paket

Kad šaljem nekomu pouzećem..najjeftinija opcija je da ja platim poštarinu..kupcu uvećam za taj iznos..ispišem uplatnicu da mi novac sjedne na račun..a kupac plaća samo 5 kuna provizije ako ide uplata na moj račun..ako nosi poštar lovu..onda plačaš poštarove noge još 4 kune..mislim da je onda 8 ili 9 kuna..za kupca..
2016 01 11
živim u malom gradu gdje je S paket 15 kuna otkad znam za sebe... meni ništa novo...
2016 01 11
Sonja..Nisam sigurna..mislim da se uvijek plaća..
2016 01 11
Nado..u svim mjestima su iste cijene tisak paketa..S - 15 kuna, M - 20 kuna, L - 25 kuna..tisak koverta je pretpostavljam ostala 10 kuna..-_-
2016 01 11
Kako sada planirate slati???
2016 01 11
Znate li kakve su cijene HP expressa - opcije gdje isto dobijete kutiju u Pošti i njoj se šalje?
2016 01 11
Nada23 pa u svim mjestima je na tisku S paket bio 15 kn kao i M i L, samo su sada poskupili M i L
2016 01 12
tiskom- kuverte i male pakete postom ko paket sve ostale-18kn
2016 01 12
Da, strasnooo, danas sam dobila paketic s e baya, dobila sam na aukciji, neku sutnicu, platila sam je 2 kn, postarina je besplatna .. Postar mi je donio paketic i rekao da mu moram platit 4.20kn za mali paket, a za veci cca 6-8kn, sokirala sam se. Znaci imam BESPLATNU postarinu iz Šangaja do VTC , a od poste do moje kuce, udaljenost je 2min hoda, moram platiti 4.2kn UZAS!
2016 01 12
Pohlepnom Todoriću očito nikad dosta, povećalo se korištenje tisak paketa a oni digli cijene. Od sada izbjegavat koliko ću god moći, slati i primati najviše preko pošte. Sramota
2016 01 12
Vikili, kako to misliš da pri slanju pouzećem ispišeš uplatnicu da ti novac sjedne na račun?
2016 01 12
coco96 & vikili, ja ne kužim? M kutija je sad 20 kn? L 25 kn? takve cijene su oduvijek kod mene... ja ne znam jesam ja sad ispala glupa il šta.. znam kad sam slala jednom iz drugog grada (većeg), veću kutiju sam platila isto kao i S paket. kao što rekoh, živim u malom mjestu gdje je tisak jedan jedini, pa... ne znam sad kakve su cij.
2016 01 13
Cijena slanja paketa Poštom? HP Express daje svoje kutije, a za obično slanje treba sam sve spakirati?
2016 01 13
Imam pitanje u vezi slanje paketa obicnom postom. Cujem da je svako slanje 18kn + pretpostavljam na tezinu. Kako to ide? Preko koliko je koliko kn? I kako mora paket izgledati, ima neka pravila? (molila bih ako nije tesko poslati mi sliku kako vi to radite, bila bih vam jako zahvalna)
2016 01 14
A sto se te postanske provizije tice, ja nisam nikada u zivotu cula za to do sad a kamo li platila. Mi doma redovno primamo tako sitnice sa ebay-a, i brat i ja i mama. Nikad nista. Valjda jer uredno pozdravimo postara i znamo par teta iz poste. Mozda to po simpatijama ide hahah. Primanje paketa bez pozdrava ---10kn Primanje paketa sa ''Dobar dan'' ---5kn Primanje paketa sa ''Dobar dan, kako ste, dali je sve uredu''-- 0kn
2016 01 14