Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Preporuke za kupnju laptopa

Imam Lenovo i odličan je
2016 01 12
potpisujem za lenovo, ovo mi je drugi Lenovo laptop i prezadovoljna sam, mislim da nikad neću kupiti ni jedan drugi :D Za dell je sjebano šta postoji samo 1 ovlašteni servis, taj je u zgbu. Ako nešto prođe i želiš da se dobro napravi, baš, zagreb. Mom frendu na dellu prošla matrica nakon godinu dana, a sestrični i mužu krepao 3 puta u 2 mjeseca. Frendica ima HP već 5 godina, s obzirom da je na arhitekturi treba joj dobra grafika i jak procesor da može podnijeti sve programe, radi ko zvečkica, ona je oduševljena. Ako ne igraš i ne treba ti neki jaki laptop, mislim da ti je 7000kn bacanje novaca. gledaj da ti je 4Gb rama jer je brži, procesor iznad 1,7 GHz isto radi brzine. A HDD po potrebi. Osobno imam 500GB HDD-a i praznog više od 350 GBa :D Imam 4 GB RAM-a, CPU 2,5GHz, dvojezgreni Intel i pokreće teške i zahtjevne igrice bez po frke :D 17' ekran, plus ovo sve 3900kn.
2016 01 12
I ja imam Dell i zadovoljna sam, imam ga 5 godina i nikad nikakvih problema s njim. Moj dečko ima Asus više od 5 godina i još uvijek mu je super.
2016 01 12
Apple MacBook, i nista drugo, imala sam 2 laptopa prije, i uvijek virusi, ruse se windowsi, gnjavaze, popravci... bljak.. Ovog imam vec 2 godine i nikad niti jedan problem!
2016 01 12
osobno sam kupila Lenovo s instaliranim windovsima 8 , mini bitan mi je procesor i težina.....platila 2400, osobno prezadovoljna za sada...ali nikada ne bi dala više od 4000 kn za laptop....e da i imam 5 godina garancije....
2016 01 12
Imala acer, thosiba i sad imam lenovo... 2 komada u kuci, definitivno mi je najbolji
2016 01 12
Hp neee nee nee i ne. Izgledaju poslovno, jednostavno, misliš daš dobre pare pa će i valjat. Fuj, smeće. Kog god znam imao je problema s njima. Dell najpouzdanija marka. Toshibini su jako lijepi, ali uvijek malo skuplji od sličnih modela drugih proizvođača, ali ako ti je izgled imalo bitan, to je lapotop za tebe :). Za sve one koji mogu priuštiti - macbook i ništa drugo :)
2016 01 12
ja imam Lenovo z570 već 4 godine i prezadovoljna sam (kuc, kuc u drvo)....non stop radi, klinci (3 komada) uvik drndaju po njemu, ja, muž, a on ka švicarac...nikad nije bio nit na čišćenju...tad sam ga platila 4200, al je onda bio na nekoj akciji, a sad je, vjerujem, jeftiniji od 4000....ako ikad budem kupovala drugi lap def ću opet uzet Lenovo, eventualno Toshibu...nikako ove nove markice
2016 01 12
Nitko ne spominje Toshibu???
2016 01 12
Kupila Lenovo laptop 1700 kn 5 god garancije i preodlican je. Ovo mi je drugi lenovo laptop . Prvi sam imala 8 god ali smo zalili kavom pa sokom pa opet kavom pa je tipkovnica crkla ali laptop jos uvjek radi.
2016 01 12
> Sandrlje: > Apple MacBook, i nista drugo, imala sam 2 laptopa prije, i uvijek virusi, ruse se windowsi, gnjavaze, popravci... bljak.. Ovog imam vec 2 godine i nikad niti jedan problem! Slažem se! Ja imam MacBook Air već 5 godina, hvala Bogu još uvijek radi kao na početku, super je :")
2016 01 12
Bas se i ja cudim da nitko nije pohvalio Toshibu:D Cijena koja mi najvise pase je 4000/5000kn Jer realno smatram da ne trazim nista previse i neku strojcinu od laptopa da ju platim 7000 ali kao sto rekoh ako vrijedi te novce platila bi. Posto hvalite Dell def cu pogledati kj nude :D
2016 01 12
Lenovo cure, evo vam virtualni high five :D Lenovo all the way! A što se tošibe tiče...dosta mojih frendova je to imalo jer su bile relativno jeftine prije, ali kvaliteta preloša. Osobno sam ih par popravljala, popraviš jedno, ode drugo, pregrijavaju se, ventilator nakupi smeće od susjeda valjda i matične i HDD su im sranje kroz gusto granje. jedino ako su se kroz zadnje 2,3 godine popravili, znam da su cijene skočile. Dell je, if you ask me, precijenjen, a problem servisa u Zgbu je nepraktičan za sve koji ne žive u zagrebu :D Inmodaa, do 4000kn možeš kupiti malu zvijer koja će ti biti i dugotrajna i dobra. 4500 ako uzmeš veći ekran i jači CPU :) Tko ti kaže drugačije, pokušava ti prodat muda pod bubrege.
2016 01 12
Ja sam imala toshibu.... prekrasan, bijeli, vizualno poseban :P platila sam ga 5000 bez windowsa.... Imala sam ga 2 godine i bio je 2 puta na popravku! Imala sam problema sa modemom, stalno mi je crkavao wireles! Odjednom su zvucnici prestali radit al garanicija to nije pokrivala jer je bilo stvar u kodecima.... e sad, problem je taj da nikako nisu mogli naci odgovarajuce kodeke za taj moj tip kompa... kad smo procackali na netu (ne ja, ja sam kreten za to... moj kolega programer) našli smo na forumima da se jaaako puno ljudi žali na istu stvar, baš za taj moj tip laptopa! ....na kraju, naucila sam živit sa tim da mi zvucnici ne rade! Nakon 2 godine sam morala mijenjat bateriju a i jako je bio glasan (vald se zagrijavao) i svako malo bi se znao ugasit ..... kasnije je sin prolio sok po njemu i to je bio kraj! Sad kad sam uzela lenovo (prije godinu dana, po preporuci kolege programera) vidim da je mila majka naspram ona 2 prije (acer, thosiba) ...lagan je, brzo se pali, tih, mio..... ma volim ga :D ....sad smo nedavno uzeli još jedan lenovo
2016 01 12
eh da, i punjac je bio umro pa sam morala kupit zamjenski....
2016 01 12
1 2