Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Nema odmora dok traje obnova..ili..koliko radimo na sebi!?

Jednostvno nisam imala zivaca ni vremena u datom trenutku za puno price.. Sad imam..Ali cirkus je vec tu..hmm,briga me 1.SHOPPING NA JE BOGOM DAN=uvod- obzirom da smo na kupoprodajnoj stranici bogom dan - moje umijetnicko i vjernicko videnje svijeta,shopinga,ljudi i njihovih postupaka,radnji ,zakona..bilo cega. 2.KAPITALIZAM I MOC BIRANJA= ukratko-tvoj zivot,tvoji roditelji i ostanak/odlazak od njih/krada,postenost skola ili ne..sve to sami biramo,pa tako i sve ostalo..pogotovo krpice za koje uvijek ima svakakvog izbora i u jeftinom rangu i u skupom.. Pogotovo u KAPITALIZMU.. Koji mi je dao sve materijano sto mi treba..pa barem i na rate 2.vjezbanjem,sportom i zdravim zivotom se bavimo UPRAVO ZATO DA NE IZGUBIMO ZDRAVLJE. 3.)UNUTArNJA RAVNOTEZA za mene nije proljev..nego balansiranje pozitivnog i negativnog..osobni mir..ne pretjerano variranje u raspolozenju,nosenje sa stresom itd.itd. 4.)vrline,MANE-napredovati u svemu..rasti i nadograditi se novim vrlinama..na manama raditi..da se problem rijesi 5.)ugodno znaci bez niskih pobida i potreba,spremni za ono sto nam zivot donosi,dobre volje. 6.)proslost,sadasnjost,buducnost- Oprostiti duhovima iz proslosti,zivjeti u sadasnjem trenutku,radovati se buducnosti..pa makar bila neizvjesna 7.)moj savijet,trebali bi koji put promisliti..
2016 01 14
Na fap masinu :) Rambo Amadeus...
2016 01 15
Zasto..zbog seljastva u trgovanju ili?
2016 01 15
Ajmo korak po korak: Cipelitza je u svom komentaru spomenila FAP masinu... mene sjetilo na rijeci pjesme i povezanost s njenim komentarom... nasmijalo me posteno. A ti sada trazis neke velikosvjetske urote protiv sebe. Sta, tare te PMS? Ne vrti se cijeli svijet oko tebe, pitaj barbu Galilea. A sad, laku ti noc zelim.
2016 01 15
Okej...vidi se da ste vas dve frendice..bas se nekako nadopunjavate😕
2016 01 17
Prvim postom odaješ dojam kao da si potpuno zen osoba, a onda postaješ (pasivno) agresivna. Čitajući tvoje upise, ne bih rekla da je cipelica ta sa frustracijama...Chill, zapali pljugu, opusti čeljust.
2016 01 18
: D : D : D!!!
2016 01 18
Trebate me upoznat da bi vjerovali..U zenu sam dok me netko ne nazivcira..Pasivna je agresija pristojan način da to pokažem.Kad me netko naživcira znat će za to..Iskreno i otvoreno reagiram..Nikad u sebi nemam negativne energije jer je uvijek vratim onome od koga sam je dobila..Možda nije baš pohvalo ali jbg..tako je..Ravnoteža postoji zmeđu dobra i zla,ovo drugo bi bilo savršenstvo....DA,u zenu sam...ne u NIRVANI...😆😉
2016 01 19
....to je bio uvod, garant nam hoće neku knjigu uvalit :')
2016 04 20
svašta ispljuvali djevojku koja je samo htjela debatu,.. eh moje krpičarke,.
2016 04 20
ja ne znam ljudi moji ali tako mi je tesko skinuti kile sada nakon poroda. Mama me zafrkava da bi trebala u trbuhu i u guzi skinuti, imam 10 kg viska, znaci 65 kg a prije sam imala 55 i to mi je cilj skinuti do te mjere ponovno kile. Znam da mogu ali tesko mi se natjerati. Silim se u teretanu i pazim sada strogo na prehranu. Krecem se koliko god mogu ali opet uvijek mi kila gore dolje skace. Ne micem se s mrtve tocke. Uzas. Ima koja savjet za to?
2016 05 28
sva čast za curku koja je otvorila temu. nažalost, malo ljudi ima uopće pojam o sebi pa ni nezna raspravljati o ovakvim temama nego provocirati... još jedan dokaz koliko je primitivnih ljudi. šta bi se trebale otvarati samo teme o prevarama, tko je postavio krivi oglas i koliko koštaju koje cipele.
2016 06 02
1 2 3