Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Nema odmora dok traje obnova..ili..koliko radimo na sebi!?

Za dobru debatu trebas znati postaviti uvodnu tezu. Upis s glavom i repom. Ti bi druge mlatila jer sama ne znas artikulirati vlastite misli i izjasniti se o cemu bi pricala? Ok. Sto god ti donosi unutarnji mir. I ravnotezu.
2016 01 12
> cipelitza: > Za dobru debatu trebas znati postaviti uvodnu tezu. Upis s glavom i repom. > Ti bi druge mlatila jer sama ne znas artikulirati vlastite misli i izjasniti se o cemu bi pricala? Ok. Sto god ti donosi unutarnji Mala ti si smlatila po mojoj temi.a ne ja po tvojoj.s tobom mi se ne raspravlja jer si dosadna i dajes neke primitivne zajedljive komentare.
2016 01 12
Budi velika pa pokazi da znas vlastite misli posloziti u smislenu recenicu. Ja cekam. A ti se kreveljis. Nemam ja nista protiv, dapace. Kako god je tebi lakse. I kako najbolje znas. :)
2016 01 12
Boze moj cega se sve ode nacita😁😁
2016 01 13
stvarno ima na različitih ,ali ode sam naletila na tako bezobrazne cure da sam ostala šokirana....nije mi jasno, čim se netko zamisli ili proveseli nekome smeta....POKUPITE SMEĆE PRED SVOJIM VRATIMA!
2016 01 13
Draga hvala ti na podrsci.I sretna sam da nisu bas svi bezobrazni.. Dobro si rekla za smece pred vratima,nekima nebi skodilo da ponekad zasute.neke stvari bi mene bilo sram reci..pa makar me nitko ne vidi.. Ljudi koji su zavidni ili zlonamjerni nikad nemogu biti sretni u potpunosti..vidjela sam puuno takvih slucajeva i znam kako to obicno zavrsi.
2016 01 13
bezobrazni i zlonamjerni? poput tebe u obracanju drugima na vlastitoj ti temi o unutarnjoj ravnotezi i dotjerivanju vrlina? :D
2016 01 14
Da,bas tako.u pravu si.😝
2016 01 14
Ja sam prljavi Balkanac. Šta fali?
2016 01 14
> gitadevi: > Ja sam prljavi Balkanac. Šta fali? Svi smo mi "odavde".. Ali misla sam na nesto drugo..
2016 01 14
ma znam....zezam se....
2016 01 14
Ajde napokon nesto drugacije, a ne rasprave u stilu "poskupio tisak" ili "stekaju kpice" Zdravo se tu i tamo zamislit : )
2016 01 14
Je i korisno..a najteze je samog sebe vidjet.. ..Nije sve u krpicama..treba nesto i u glavi bit.😃
2016 01 14
Hvala, Cipelitze, za link na temu. 😃 Nasmija me do suza! FAP masina! 😃 😃 😃
2016 01 14
> MarinaZulim: > Hvala, Cipelitze, za link na temu. 😃 Nasmija me do suza! FAP masina! 😃 😃 😃 Oprosti, cemu si se toliko smijala ako smijem pitat..?
2016 01 14