Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pošta-pouzeće

Sada sam se na pas -mater s poštarom,cekala sam paket jedan sa njuškala ,i rekoh poštaru da imam pravo pogledati prije nego platim i on ne da,ja kazem da je to moje pravo i da tako stoji,on ne da opet ,dok ne platim i ne potpišem,i tako se on i ja natezemo i dobro potpišem ja i uzmem i i dobro da je sve bilo ok, ugl rekao je da nema šanse da se može paket pregledati prije ,da to nije u pravilu nigdje ,da ako ne odgovora ,kad potpišeš i platiš možeš se zalit... ja sada trazim di to piše da je moje pravo pogledat paket prije plaćanja,ali ne nalazim ako tko zna nek mi zapići ovdje link ili tako nešto,tako da mu drugi put zaljepim na nos to :) fala zenske [:kesi] [:smijesi]
2016 01 19
a znači imao je ipak pravo,hvala plavuska ,ja sam bila uvjerena da se može prije pregledati
2016 01 19
Ja uvijek pregledam prije potpisa i placanja...dopusti mi i postar..i tete u posti...ako nije unutra sto treba biti...nastane cijela procedura..ovako se samo vrati na adresu. Hvala Bogu do sada su mi svi paketi bili ok! :)
2016 01 19
Brdo ,i j amislim da je tako puno bolje i bila sam sigurna stvarno da je tako i u pravilniku,ti imaš dobre poštare ,:)
2016 01 19
Nastane procedura, ali tebi se vraca lova. Zvala sam u 2 navrata njihovu sluzbu sa istim pitanjem i zadnji odgovor (prije nekih 2mj) je bio da se smije pogledat i ako nije što bi trebalo biti ( mobitel, a stigla cigla), ispunjava se zapisnik, ne placa se ništa, a cigla se vraca onome tko je poslao.
2016 01 19
hebiga, vježbajte vratove :D Članak iz 24h prije tj dana. Sve je odmah- pogledati i odmah vratiti lovu.
2016 03 13
aha ,screen shotam odma tenks Nomad!!!
2016 03 13
;)
2016 03 13