Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - forma prijave bugova

Drage krpičarke, na temi o prijavi bugova ima podosta stranica sa prijavama koje su sve proslijeđene, međutim, stigla nam je molba da svaki korisnik od sada bugove prijavljuje u sljedećoj formi: 1) (korisničko ime) 2) s čime je povezan problem (registracija, login, forum, artikl...) 3) koju točno verziju browsera koristite 4) screenshot prije klikanja na akciju koja ne radi 5) ako screenshot nije moguć, onda opis problema - što upisujete ili klikćete pri nastanku problema 6) vrijeme kada se pojavio problem 7) (e-mail adresa) Na taj način će problemi najbrže biti riješeni.
2016 01 19
odlično,Ivančice samo da pitam hoće li nas prebaciti na novu ili čekaju da se poprave bugovi? jer je meni osobno draza stara :)
2016 01 19
Mislim da će prebacivanje pričekati dok se glavnina problema ne riješi.
2016 01 19
Ne želim nikad više na nove krpe!!!!!!!
2016 01 19
Stare sad odlično funkcioniraju, nikakvih problema :) Na novim sto problema :/
2016 01 19
Onda cemo cekati..da se zapravo ti problemi ni ne rijese! ;) Ako moze jedno pitanje.. Zasto Litva (jedina)..ima ovaj stari izgled stranice..i ocito ga nece mijenjati? Hvala.
2016 01 19
Svi će se prebaciti, ali ne znam kada, rade prema svojoj procjeni. Danas smo se dotakli smajlića pa više neće biti kockastih, ali ostaju ovakvi prozirni. Uskoro će i link na zadnju stranicu teme <3 Dakle, molim da sve probleme koje imate sa uploadom popratite verzijom preglednika kojeg koristite, mailom, korisničkim imenom i ostalime. Ako ne želite da ti podatci stoje ovdje u temi, slobodno ih šaljite na kontakt!
2016 01 19
Hvala Admin2nd! :) Barem nesto dobrih vijesti.. Jos kada bi se potrudili napraviti apk..to bi bilo extra! :)
2016 01 19
Zašto neki imaju problema sa uploadanjem artikala...Na staroj stranici svaki peti pokušaj uspije... A na novoj nema šanse nijednom :/
2016 01 19
Ne znam zašto dolazi do problema sa uploadom, dajte molim Vas podatke onako kao piše u prvom postu!
2016 01 19
ovo je u banani.oču naručit nešta nemam gdje.nigdje se nitko ne javlja.a nigdje broja telefona.katastrofa.ne valja ništa
2016 01 20
Ivana, koji je točno problem, ne dolaze Vam odgovori na upite ili ne možete poslati upit ili nešto treće?
2016 01 20