Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Je li to zbog sniženja po dućanimaa?

Čini li vam se da se nakon Nove godine malo usporila prodaja na krpicama? Ja vjerujem da je to radi velikih sniženja po dućanima., sad je jeftinije u dućanu kupiti nego na krpicama [:hihot] [:hihot] Više nema ni upita za zamjenu baš, znači svi su sve nakupovali po dućanima [:kesi]
2016 01 21
Ne znam, ja nisam, ja stalno krpičarim, cfcfv
2016 01 21
Ja sam sad imala 2 prodaje ali, s druge stane, ne kupujem ovdje jer mi je zaista preskupo, prema ovim sniženjima, u New Yorkeru sam kupila koznu jaknu za 159kn, novu, a ovdje nema ispod 150.
2016 01 21
Da, tako sam i ja u Zari i Mangu vidjela super stvari, vesta, hlača, svegaa, za 79,100 kn
2016 01 21
Ja sam čak dosta toga prodala, ali kupovala sam samo za nekoga (dečka, prijateljicu i sl.). Meni je sad puno isplativije kupovati stvari po sniženjima u dućanima, nego ovdje. Sad sve čekam da se cure nakupuju po sniženjima pa za mjesec dana, kada iznose stvari, cijenu dignu za 100%. :D
2016 01 21
Meni nakon nove krenulo na bolje :-)) Snizila sam cijene maximum i nanovo sve poslikala :)
2016 01 21
Možda je a možda i nije.
2016 01 21
Meni ide dobro. Ali dobro, ja imam samo nakit na profilu. Što se tiče robice, istina, dosta je sniženja po gradu pa krpice baš ne gledam kao kupac. :)
2016 01 21
Ja moram priznat da nije istina za kožne jakne ja sam prodala dvije prave kožne za 100 i 150 kn i kupila jednu za 100,a u dućanima je za te novce škart
2016 01 21
Ma kod mene prodaja stala davno,ali nisam tu da okrenem lovu preko noći tako da se s tim ne opterećujem :) s druge strane kupujem i po sniženjima i kad nema sniženja dok na krpicama kupim kad nađem ono što mi se sviđa ako imam love. Najčešće na krpama kupujem ono što u svom gradu i okolici nažalost ne mogu kupiti jer nema tih dućana! :)
2016 01 21
gledam nekako iz svog kuta, ja po krpama traži vintage modele, prošle kolekcije, xnation.... uglavnom, stvari kojih po dućanima nema. za sve ostalo, ma, sniženja su posvuda i sve se kupi po triput manjoj cijeni.
2016 01 21
Danas sam malo obisla ducane. Iako su snizenja, nisam nasla nista vrijedno nosenja dok na krpicama nadem neke originalnije stvari.
2016 01 21
Epona, ja sam gledala na sniženjima, al sva ta snižena roba je škart roba ugl, ovdje se može naći ipak i nešto kvalitetno za iste novce nekada
2016 01 21