Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Samo Zaraaa (ilitiga kako skupiti lajkove)

Upravo sam se zaprepastila kad sam vidjela neku Zara haljinicu, koja je ono niš posebno, uska klasična haljina s par zašivenih kristalića.,izgleda ful obično, a ima skoro 80 lajkova! A gledam haljine od drugih cura na istu foru, obične uske haljine, imaju eventualno par lajkića, ukoliko imaju sreće. Pitanje je, kako skupiti lajkove? Artikl mora biti Zara? Jer ukoliko imaš isti artikl, ali bez etikete Zara, imat ćeš ih 0. [:hihot] [:place] [:place] [:place] kad ću ja skupit 80 lajkova?! šmrc šmrc lol lol [:place] [:place]
2016 01 22
Evo ja neki dan prodala Zara bijele hlace nove niti povratne, pitam zenu jel joj odgovaraju nista, sve move bez ijedne povratne, ostavila joj povratnu i sta cu odgovora nema, a niti nesto lajkova, ma sta te briga neka uzivaju
2016 01 22
Ja u trgovini imam Zaru, ali nema lajkova :(. DumaBoden nije to do etikete Zara. Ti imaš one dobre kožne smeđe, da nabacim lajk? :-) :-)
2016 01 22
Hahh svaki lajk dobrodošao XD A ne znam do čega je, al baš mi je čudno da neka obična haljina ima skoro 80 lajkova, a puno originalnije stvari nemaju ni jedan
2016 01 22
Rečeno, učinjeno :-). A što se tiče haljine, nisam vidjela tako da ne mogu komentirati. Ali jedno znam, svaka stvar ima svog kupca, bez obzira bila to Zara ili nešto drugo. Samo naprijed!
2016 01 22
Koji k je zara tako popularna
2016 01 22
ah ti lajkići... prije prodam stvari koje nitko ne lajka :D
2016 01 22
Ni ja ne kužim što je Zara toliko posebna, je da ima lijepih stvari ali i drugi ih imaju ali nisu toliko popularni
2016 01 22
zato sto je trenutno trend ,tko zna šta će biti za par godina
2016 01 23
i imitira dizajnere nelose
2016 01 23
Ja u životu nisam kročila u Zaru,iz izloga vidim vec da mi je sve ružno,babsko i skupo! Totalna suprotnost mom stilu!
2016 01 23
Zara je najbolja zato što ima najkvalitetnije.... Marketinške odnosno PR stručnjake. Jednostavno. :D (Kamon. Mora ih imati ako se "ništa posebno" toliko uvuklo pod kožu milijunima žena. :D )
2016 01 23
ne kužim šta se svi lijepe na tu Zaru, ja sam operirana od nje , čak i kad vidim artikal ono like Zara odmah mi se kaki...
2016 01 23
Inače Zara se izvan Hrvatske uopće ne smatra nekom markom (kao što je to kod nas) nego običan dućan kao svaki drugi. A kod nas se diže u zvijezde, ako imaš Zaru onda si neki kvazi status. Ali tako je nekad bilo i s benettonom.
2016 01 23
i meni je fascinantna zara posast :D ali moram priznat da imaju super krojeve za mrsave klince, inace mi malom sve siroko osim njihovog. za sebe nikad ne nadjem nista, dobro nije da sam bila ne znam koliko puta ali i kad jesam na kraju mi se nista ne svidi
2016 01 23