Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Za distributere kozmetike i ostalih proizvoda /

besplatno uclanjenje u avon

Pitate se zašto se učlaniti u Avon... mislite da ćete s tim dobiti neke obaveze, da ćete nešto MORATI... Pa evo da vam odgovorim na ta vaša pitanja! 😃 Kako sam dio Avon obitelji od srednje škole, učlanila sam se kako bi mogla imati neki džeparac, praktički sam odrasla uz Avon! Uživam družiti se s ljudima, pomagati im da pronađu nešto za sebe u katalogu... Nisam baš neki trgovac, nije mi to u krvi, ali katalog sam radi i pomaže mi u tome. Učlanjenjem u Avon stječete prednosti, a to su popusti na vaše narudžbe, različiti motivacijski programi u kojima osvajate super poklone, Avon nagrađuje naš trud. Osim toga, imate besplatnu dostavu u bilo koji poštanski ured u RH, odgodu plaćanja 14 dana što je dovoljno da proizvode uručite svojim kupcima i odmah pokupite lovu i to je to. Vaša jedina obaveza u Avonu je platiti račun na vrijeme, što je uostalom u vašem interesu jer inače ne možete naručiti novu robu. I na kraju, Avon vama i vašim kupcima nudi 100% zadovoljstvo, što znači da ukoliko naručite preveliki prsten, možete napraviti reklamaciju i dobiti manji, ako vam je proizvod došao pokidan, izazavao neku alergiju, sve su to razlozi za reklamaciju koju možete obaviti u roku od 2 mjeseca! 😄 Nemojte previše razmišljati, već danas krenite u svoju Avon avanturu! 😄
2016 01 25
:poop:
2016 01 25