Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

kosa, prhuti

Nikad ih prije nisam imala i sad su mi se počele pojavljivati, koristim syossov šampon već neko vrijeme i dobar mi je. Ne znam jer od šampona ili od hladnoće, rekla mi je frizerka da je moguće i od hladnoće. Ima li tko sličan problem?
2016 01 26
Može biti i od promjene šampona, ja mogu preporučiti green šampon jer on me je jedini riješio peruti
2016 01 26
Ja sam imala dosta prhuti, samo odjednom mi se pojavilo, i doktorica mi je rekla za Oronazol šampon, u ljekarni ga kupiš, i oprala par puta i prošlo mi ...
2016 01 26
ja sam od syoss-a dobila prhut ko nikad
2016 01 26
Da, i mene zanima sto se dogadja, kosa cista, a drugi dan sve puno ljuskica i peruti. . Inace imam gustu kosu, probala sam i neki medic.sampon iz kozma, i ulja al nista😳
2016 01 26
Probajte Oronazol, meni je stvarno pomogao, imala sam puno peruti, on će vam pomoci
2016 01 26
Meni je Syoss dosta agresivan i isušivao bi mi kosu i vlasište... Drugim riječima, kosa mi je bila kao slama... Ono što može utjecati na pojavu prhuti je prečesto mijenjanje šampona, šamponi i preparati koji su pre agresivni ili ti ne odgovaraju koži vlasišta i kosi, prečesto peglanje i feniranje, držanje fena preblizu vlasištu prilikom sušenja kose. Ja sam imala prhut mnogo puta i netragom bi nestala čim bih se opiturala, ali najbolje pomaže kantarionovo ulje.
2016 01 26
green šamponi su na prirodnoj bazi , koliko znam ti syoss su dosta agresivni
2016 01 27
Pročitala sam članak i nebih se složila sa onim da se imaju osjećaj Cifa i da isuši kosu, a cjena varira od ljekarne do ljekarne ...
2016 01 27
Baš sam danas piskarala o bršljanu... ima dio i o tome na koji način pomaže protiv prhuti: "Ako se svake večeri kosa ispire čajem od lista bršljana, ukloniti će se prhut..." Iz iskustva, pomaže macerat koprive i eterično ulje cedra :)
2016 01 27
Meni je Syoss isusui vlasiste.. probaj promijeniti sampon,koristi neki manje agresivan, neki najobicniji.. meni je onaj od balee u velikom dugom pakiranju za 10kn odlican,mogu reci da sam prezadovoljna s njim posto perem kosu precesto
2016 01 27
Meni pak svaki šampon izaziva prhute, osim onog najobičnijeg plavog od palmolive. Čula sam puno pohvala za njega, probala ga i ja i odonda ne koristim nijedan drugi šampon, za 10kn vrijedi riskirat :)
2016 01 27