Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Ne dam svoje dijete !

Dobro vam jutro cure ! [:smijesi] Jeste li čitale tu knjigu , čule za nju , kakav je dojam ostavila na vas ? Jutros se vozim u vlaku na posel i gledam jednu mladu curku kako čita knjigu...i kad smo već došli blizu Zagreba , cura zatvara knjigu , sprema u torbu i kad sam ugledala naslov , sva sam se naježila. Vratila sam se unatrag puno , puno godina kad sam prvi puta pročitala tu knjigu . Još sam živjela u obiteljskoj kući , došla doma sa posla , sjela u kuhinju , gurnula noge u rol od peći na drva , otvorila knjigu i počela. Čitala sam ju i čitala , doslovce sam tih nekih 350 stranica pročitala u trenu...i jednostavno nisam mogla prestati . Kasnije sam gledala i film , ali nije to to.....knjiga je puno bolja .. I svakoj od vas , stvarno bih ju preporučila. Na mene je stvarno ostavila poseban dojam , danima sam razmišljala o svemu i nisam mogla prestati . Sad vas sve pozdravljam , želim vam lijep i radostan dan ! Pusek [:smijesi] [:poljubac]
2016 01 27
Pročitala sam ju prije 20-tak godina i još imam taj mučni osjećaj u sebi...
2016 01 27
O čem se radi
2016 01 27
Vec sam se uplasila da ti netko hoce uzeti dijeteB-)Bogu hvala,nije tako.Pussssaaaaa.
2016 01 27
Jutro! :) Bas sam ovaj vikend razglabala o toj knjizi...i kako ljudi jos na taj nacin zive..postujuci vjeru..strasno nesto. Citala je daaaavno..cak mislim da je to prva "deblja" knjiga koju sam u djetinjstvu procitala..i danas mi je najnaj... Jos jedna iz davnih dana..ako netko slucajno nije procitao.."Svi me vole, samo tata ne" :)
2016 01 27
Winksica ja nedam tebe :")
2016 01 27
Majalike , knjiga je mrak.....stvarno je Radi se o amerikanki koja upozna mladog , simpa liječnika iz Irana , uda se za njega , rodi djevojčicu , sve to štima i lijepo zgleda sve do onog dana kad odu kakti u posjet na dva tjedna kod njegove obitelji , familije... I tu počinje borba...... [:tuzan]
2016 01 27
knjigu sam pročitala prije nekih 15 godina, odlična, najbolja i jedna od knjiga koje su ostavile dubok trag na mene
2016 01 27
Majićka.....i tebe bi trebalo zmisliti da te nema.....hahahahaha... A bomeč i dragog nam Benita.... [:poljubac]
2016 01 27
hihihi oboje vas nedam <3 Naziv knjige me naježio,mogla bi mi ju posuditi ha?
2016 01 27
Nisam čitala.sad ću si posuditi Baš me zanima
2016 01 27
Ajme i mene pripade Winx jebenti...reko razvod :D Kad ti o knjizi bambaš
2016 01 27
Hahahahaha...smišna....ma koji razvod.....baš smo jučer proslavili 14 godina braka..i muž me tak dirnul sa poklonom do suza....hahahaha... Je....o knjizi.... [:smije] [:smije] A mogu ja i o nečem zanimljivijem , nije problem ! [:hihot]
2016 01 27
joj čitala sam prije neke 2 godine,odlična je! mama mi preporučila i baš mi je ostala u sjećanju.nakon te knjige me zainteresirala ta tema i pročitala sam još sličnih knjiga dosta
2016 01 27
Pa i pitala sam se kAd će ova tek n sex skrenuti ko i svaka koja ozbiljno počne [:hihot]
2016 01 27
1 2 3 4