Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - najnoviji popravci

A koji bi odg.njega zadovoljio.Preko laptopa normalno radi,a mob.katastrofa.Sta za nas koji se ne razumiju u danasnju tehnologiju.Mogu mu ja i donijeti svoj mobitel,samo molim vas ne ignorirajte nas.
2016 02 04
Sramotno je da sé toliko dugo ceka na popravak,Pa dobro kakvi su to operater.Mislim da bi i djeca brze i bolje obavila svoj posao za koji su placeni.
2016 02 04
da ne otvaram zasebno temu..ima li gdje prodaja nekrpičarskih stvari?
2016 02 04
IvanaHercegovac tvoj gif mi je predobar :D
2016 02 04
meni isto, hvala hehe :')
2016 02 04
> IvanaHercegovac: > meni isto, hvala hehe :') mrak je ,kad sam ga vidjela gledala sam kojih 5 min kako se babe tuku haha
2016 02 04
> IvanaHercegovac: > pa vidim ja sve nesto ozivjeli ovi avatari, a meni uvik neka glupost padne na pamet, odma sam znala kojeg cu:D ja uvijek tražim neš super i unikato i na kraju stavim neš bzv...
2016 02 04
> IvanaHercegovac: > nesto se mice u tebe majo, vidim haha, al na mobu mi razvuceno od čoše do čoše, vidim vas sve trodimenzionalno haha:/ ove moje babe mi mrsave nekakve x-) recesija kaj moreš :P
2016 02 04
> maJa2015: > > IvanaHercegovac: > ja uvijek tražim neš super i unikato i na kraju stavim neš bzv... Meni je tvoj ipak bolji jer je manje agresivan prikaz a i jer mislim da se radi o Malom Princu i Lisici...? Koji su mi...wow
2016 02 05
je maJa, princ je odličan, raznježi me, al ove babe su lude. super ih je gledat :)
2016 02 05
Ja već tjedan dana ne mogu staviti ni jedan oglas. Traži mi da označim hoću prodati ili mijenjati a naravno da sam označila pa mi traži veličinu a radi se o kozmetici. Ugl popunim sve što treba, nisam baš od jučer ovdje da ne znam staviti oglas al nikako ne prolazi. Help!
2016 02 05
Ni ja ne mogu dodati artikl,ne kužim u čemu je problem ...bolje su mi bile stare krpice....:(
2016 02 05
Ja ne razumijem kako se nešto uspije popraviti i onda u roku 2 dana sve opet počne štekati. Taman mi je nova stranica počela normalno raditi, i evo od jučer ujutro opet šteka... Trenutno ne mogu: urediti artikl (kliknem na ikonicu ispod slike artikla koji želim urediti, no ništa se ne događa), spremiti promjene (ako jednom iz 10 pokušaja i uspijem otvoriti stranicu za uređivanje), okretati slike, brisati artikle, označavati artikle prodanima... Preglednik: Google chrome zadnja verzija na kompu, Safari na mobu
2016 02 05
> QueeenB: > Ja ne razumijem kako se nešto uspije popraviti i onda u roku 2 dana sve opet počne štekati. Taman mi je nova stranica počela normalno raditi, i evo od jučer ujutro opet šteka... Trenutno ne mogu: urediti artikl (kliknem na ikonicu ispod slike artikla koji želim urediti, no ništa se ne događa), spremiti promjene (ako jednom iz 10 pokušaja i uspijem otvoriti stranicu za uređivanje), okretati slike, brisati artikle, označavati artikle prodanima... > Preglednik: Google chrome zadnja verzija na kompu, Safari na mobu zbog krivih tagova zara mango asos..
2016 02 05
> Mystufffff: > to za tagove je strava................................... slažem se nike,adidas knjige xs,adidas ??? katastrofa
2016 02 05
1 2 3 4 5 6 ... 15