Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - najnoviji popravci

Dal ikako mozete slozit da se preko monitela moze pretrazivat po zupanijama sta se na prosloj stranici moglo?? > Admin2nd: > Pozdrav svima, > od danas možete vidjeti grad na stranici sa artiklom, korisnici više neće moći raditi profile sa riječi Admin u njima :D , tagovi više neće smjeti sadržavati razmak i nešto su poboljšavane kolekcije. > Abrazos!
2016 02 05
Ja sam ljuta jer preko mobitela uooce nemogu oretrazivat po zupanijama i sl,mogu samo upisat zeljenu rijec i to je to.koma . > vurbicm: > Bilo bi bolje da sé bavite problemom nas koji smo vas kontaktirali u inbox,i dalje nemam trazilicu,ne mogu otvoriti teme(samo sudjelovati)i ne mogu otvarati upite,i to vec 13dana.Katastrofa,a pitate me koji mi je browser.Uzas,preko moba sam i ne kuzim se u te stvari.
2016 02 05
Evo drage djevojke direktan citat - There are many mobile usability and interface problems. We're working on improving mobile version as much as possible but it's difficult because there are many different devices and each shows different problems. Nevertheless, we're doing everything we can. Niste zaboravljene.
2016 02 06
Imam lošiju novu verziju na laptopu kod kuće, ne mogu uopće pretraživati po veličinama i artiklima. Mogu li što učiniti da mi se pojavi bolja verzija?
2016 02 06
pozdrav. nadoplatila sam novcanik i idem izabrati kategoriju odjeca i izaberite datum a uopce mi ne prikazuje datum ...a prije bi pokazalo cijei mjesec pa bi mogli unaprjed izabrati datum...na obucu i sve moze a na odjecu nikako?😕 hvala unaprijed
2016 02 06
> Admin2nd: > Evo drage djevojke direktan citat - There are many mobile usability and interface problems. We're working on improving mobile version as much as possible but it's difficult because there are many different devices and each shows different problems. Nevertheless, we're doing everything we can. Majo di je steucna translejtorica kada treba , :') :')
2016 02 06
> flapperLust: > > Admin2nd: > > Evo drage djevojke direktan citat - There are many mobile usability and interface problems. We're working on improving mobile version as much as possible but it's difficult because there are many different devices and each shows different problems. Nevertheless, we're doing everything we can. > Majo di je steucna translejtorica kada treba , :') :') x-) x-)
2016 02 06
Najbolje da svi kupimo iste mobitele...pa necemo imati problema! x-) x-)
2016 02 06
Bok nova sam ovdje, zanima me zašto ne mogu na određenim artiklima okrenuti slike? :(
2016 02 06
> Sestre2027: > Bok nova sam ovdje, zanima me zašto ne mogu na određenim artiklima okrenuti slike? :( To je neki bug, prijavljen je tehničkoj podršci jer su već bile tri ili četiri prijave, pa će kad tad biti riješeno!
2016 02 06
Zasto ne mogu uplodat ni jedan artikl???
2016 02 06
> Oishata: > Zasto ne mogu uplodat ni jedan artikl??? Rado bih znala ovako napamet. Cure s mobaćima, humor je najbolji lijek! I trčanje, to ću vam reći!
2016 02 06
Ne znam spada li to u kvarove ili popravke, ali, krcate su Krpice posteljine, zavjesa, nadstolnjaka i drugih artikala koje zabranjeno oglašavati, pa je jasno da se Vikili ili 'Onakojaoglašavaprodajukompletnogkupaonskoginventara' osjeća nepravedno kažnjenom.
2016 02 06
Kako da vidim kolekcije koje sam napravila? Artikli koje sam dodala u kolekciju pise da su dodani, ali kad kliknem na kolekcije nema moje.
2016 02 06
a oće li se popraviti stavka da vidim na profilu svojem kolekcije koje sam kreirala? hvala
2016 02 06
1 2 3 4 5 6 7 ... 15