Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - najnoviji popravci

s ovim novim promjenama na stranici samo su mi se krpice zgadile, sporo ko sam vrag, uvijek nesto steka, od ulogiravanja do pretrazivanja, koliko je stranica nespretna i nepregledna bolje da ne pricam. stvarno lose!
2016 10 07
Molim vas kao i svi ovdje sreeeeeedite više to sa postavljam slika tj. dodavanjem novih artikala, već 2 tjedna se ne može postaviti slika da ju ne okrene i prikažu se maximalno 2 fotog. Pa zar toliko dugo treba da se otkloni problem?????!!!
2016 10 09
Meni je počelo sa "kvarom" stastistike i pola tog što vip članstvo nudi a sad mi i kod učitavanja slika problemi. Kada i uspije koju učitat samo me izbaci na početnu stranicu 👎
2016 10 09
> Pamella222: > Meni je počelo sa "kvarom" stastistike i pola tog što vip članstvo nudi a sad mi i kod učitavanja slika problemi. Kada i uspije koju učitat samo me izbaci na početnu stranicu 👎 Nemoj molim te kupovati vip članstvo...odavno je već ustanovljeno da ne funkcionira...I ništa se ne popravlja mjesecima. Brojaci ne prikazuju točno, ne mozes selektirati koji dan hoćeš, ma joj. :s
2016 10 09
Imam dva prijedloga: 1) Može li se promijeniti ikona RAZGOVORI? Prije smo znale kad smo dobile poruku i u zagradama vidjele koliko imamo nepročitanih. 2) Može li se uvesti MOUSE OVE IMAGE TO ZOOM kao što ima na Ebayu? Slike su puno puta nejasne, ovako bi se puno bolje vidjelo što se prodaje. I kada će se popraviti stranice da se ne moraju stalno osvježavati? Hvala!
2016 10 10
Od kad je novih krpica ja ne mogu kreirati kolekciju. Već sam to rekla u par navrata i ništa...jel to itko gleda i popravlja ili ne?????
2016 10 31
1 2 ... 13 14 15