Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - najnoviji popravci

može mi tko pomoći ??? nemogu slike nadodati na postojeći artikal, probala sam sve iz početka ,onda mi spremi jednu il dvije slike, što mi je raditi :s
2016 04 03
Ne zeli mi ucitati tj staviti novi artikl ....ovo kompliciranje traje predugo 😦😕
2016 04 04
Aj vi lipo vratite onu ružnu stranicu nazad... Evo opet ne mogu kupiti usluge...
2016 04 04
Ja pokusavam preko moba ..probat cu preko laptopa,hvala anaiva13😊
2016 04 07
Zanima me ZAŠTO kada pokušavam dodati sliku u proizvod ne prihvaća mi???
2016 04 08
I da ako netko može pomoći, da li ima opcija kao prije da se vide novi artikli koji se stavljaju na stranici?? Hvala unaprijed :)
2016 04 08
i da još jedno...ahhahaha meni ne želi učitati kolekciju....ima još netko taj problem?
2016 04 08
Uzasno me nervira jer ne mogu preko moba da stavljam nove artikle nek sam preko kompa! Popravite to!!!!!
2016 04 09
Dajte molim vas popravite mobilnu verziju, niš nemrem raditi na njoj -.-.-.- nemrem slati slike u porukama, ne mogu sortirati kad nešto tražim i ne mogu biti na forumu (čim odem na njega prvi avatar osobe se razvlači kilometrima dole i tekst se ne vidi) nadam se da sam dobro objasnila :'D ugl molim vas POPRAVITE TOOOO, peace 8-)
2016 04 24
Molim Administratora da obavijesti tehničku podršku, operatere....da se konačno riješe stranice Novi izgledi tj. kreiranje kolekcija, to već mjesecima ne funkcionira, zaista VAS MOLIM po tko zna koji put da te stranice osposobite da možemo kreirati nove kolekcije. Unaprijed vam se zahvaljujem
2016 04 25
ne mogu urediti oglas na mobu
2016 04 27
prije se kad se otvori neciji ducan moglo posloziti po cijenama a sada ne mogu barem ne na mobu "nemoj koristiti razmak nego samo stišći tab, a razmak ne može biti unutar taga" koji tab? tabulator? na mobu nista ne mogu osim kliknut razmak. sta, sad opet sve oglase moram uredit?
2016 04 28
Stvarno ne razmijem one kolekcije..osim što su sad skroz nepreglednije, već 2 preko 3 mjeseca nisam uspjela kreirati jednu. Potipkam artike, izgubim vrijeme i izbaci me. ????!
2016 04 29
Od kad se ne mogu dodat artikli preko mobitela opce ne kotistim krpe,postale su zivo sranje a imam hrpu robe za prodat i dala bi za male pare jer neam kud sa njom a ovo me izluđuje!!!!
2016 06 02
Ja nemam uopće podkategorija . Kad odem na odjeću,npr. mogu gledati sve ali nemam da odaberem samo određenu kategoriju i broj :@
2016 06 02
1 2 ... 11 12 13 14 15