Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

aliexpress

curke zanima me dali se može ovom običnom karticom registrirat na to? dali je to pouzdana stranica? nekako mi je bolja od ebaya
2016 02 12
> karmen07: > curke zanima me dali se može ovom običnom karticom registrirat na to? dali je to pouzdana stranica? nekako mi je bolja od ebaya piše ti na njihovim stranicama koje kartice prihvaćaju. stranica je pouzdana,no nisu svi trgovci na njoj. i nemoj baš naručivati lažnjake.
2016 02 12
lažnjake ne,nema potrene za tim
2016 02 12
Hahhaha, a pišeš prečesto pa ne stignemo sve pročitat :') A budem kad nešto zatreba, za ali sam tudum :|
2016 02 12
Stranica sigurna. Imaju popis kartica koje mozes koristiti za kupnju. Pazi na feedback. Najpouzdanije ti je kupovati stvari koji imaju veci broj feedbackova i sa slikama ;)
2016 02 12
pročitala blog i sve jasno... sup... hv.... :")
2016 02 12
Meni stvari koje sam narucila nisu stigle
2016 02 12
> leon22112014: > Meni stvari koje sam narucila nisu stigle otvoriš case
2016 02 12
> antoneloo: > pročitala blog i sve jasno... sup... hv.... :") jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii bar neko :')
2016 02 12
> sonja90: > Hahhaha, a pišeš prečesto pa ne stignemo sve pročitat > :') > A budem kad nešto zatreba, za ali sam tudum :| mislim da sam detaljno objasnila :P
2016 02 12
Kupujem na aliexpress-u od 11.mjeseca 2011.i imala sam svakakvih situacija. Dobro pazite na mjere i materijale (što se tice odjece i obuce), pratite feedbackove. Ima puno prevaranata, na slici jedno, dodje vam sasvim stoto, a ding-dong se zaklinje na bibliju da je poslao kosulju kakva je na slici, ali se, eto, valjda skupila putem i promijenila i boju i materijal. Ima svega, novac s kartice se autorizira i prodavacu legne tek kad vi potvrdite da je roba stigla i da je sve u redu. Uvijek mozete otvoriti dispute i traziti povrat novca. Neki priznaju svoj fail i pristanu na povrat novca, a s nekima prepucavanje traje i traje, traze te milion fotki da uploadas kao dokaz, i onda "sud" na aliju odluci tko je u pravu. Sto se tice nakita, i tu su razlike u kvaliteti enormne. Na slici ista ogrlica, iz jednog ducana stigne tocno takva, iz drugog smece. A ima i dosta fake feedbackova. Ili ekipa ima razlicite kriterije. Najiskreniji kupci su ruskinje, uvijek detaljno pisu osvrte. Copy-paste u google translator i polovit'cete o cemu se radi! Princip kupovanja i trazenja artikala je fino i detaljno objasnila AndreaKod sretno! :)
2016 02 12
Andrea jesi, savrseno! ali nakon Fedorinog "suda" ja odustajem x-)
2016 02 12
Ali je super ono sa haljinom i suknjom sto si stavila slike! Trajna sminka super :)
2016 02 12
Sonja, nemoj odustajati! Posalji mi link, pomoci cu ti savjetom. Kolike sam dane i noci provela na aliju i kolike sporove pokrenula, vec sam tamo strah i trepet! :D Da se barem racuna pod radni staz. Ahh... ;)
2016 02 12
Bravo AndreaKod, ovo je baš korisno! Ja sam jednom naručila, nije stiglo, vratili su novce ( nešto sitno se gubi zbog pretvorbe)
2016 02 12