Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Vjenčanice...help!

Ženeee, buduće mlade, udane...triba mi pomoć :) Iznajmila sam vjenčanicu prije mjesec dana, to je ta, savršena...nisam smila slikati te sam danas dobila sliku i šok.. to je ta vjenčanica, ali na slici je groznaa..Sad me zanima kako to funkcionira, da li se vjencanice prekrajanju po dolasku u salon, a i u ugovoru piše da ne mora odgovarati slici. Tražila sam sliku isključivo da pokažem mojima, ali nema šanse, jer je nebo i zemlja uživo i slika. I još nešto, ako mi je rečeno da je prvo nošenje i da je zato cijena ta i ta, sta ako se ona iznajmi još jednom do petog miseca, da li cu ja to znati i da li cijena i dalje ostaje ista? ::zbunjk:: falaa unaprid :*
2016 02 16
i ja se udajem krajem osmog mjeseca ali jos nisam isla u potragu,ali mi nije jasno kako ti nisu dali da se uslikas u njoj kada si ju probala?? Vjenčanice se naravno kroje po svakoj osobi koja ju iznajmi,za to ne brini,zato se i ide na probe,nije mi jasno kako u ugovoru pise da ne mora odgovarati slici,pa ne mogu ti valjda dati drugaciju vjencanicu,to ne kuzim :/ A nazalost sto se prvog nosenja tiče,mislim da neces primjetiti da li je nosena u međuvremenu ako ju budu iznajmili par puta jbg :/
2016 02 16
> ANAKONDA44: > Ženeee, buduće mlade, udane...triba mi pomoć :) Iznajmila sam vjenčanicu prije mjesec dana, to je ta, savršena...nisam smila slikati te sam danas dobila sliku i šok.. to je ta vjenčanica, ali na slici je groznaa.. Kaj nisi smjela slikat? vjenčanicu? pa jesi li ju isprobala i vidjela kako izgleda na tebi? jesi platila kakvu kaparu? Mjenjaj salon za rentanje jer ovo su nebuloze.... pa zasto ne bi smjela pokazati sliku? :o
2016 02 16
A zato sta je to Sposa pa ono, ne smiješ...da ju ne bi ja slučajno sašila kući 😂Ma znam ja da ce ju prikrojiti prema meni ali mi nije jasno kako je toliko drugačija nego na slici..uživo sam s zaljubila na prvu, a na slici mi ne bi upala u oko uopće. A sta se tiče nošenja to i ja mislim da neću primijetiti iako mi je to malo bzvz s obzirom da se toliko gleda to prvo nošenje, a i ako sam je odmah platila kao prvo nošnje , a ona se nosi prije mene, nije mi to bas fer ...ali, sta je danas fer ;) Pocni već sada gledati, viruj mi, jer ako nadjes neki točno odredjen model u katalogu koji bas bas želiš postoji mogućnost da ga čekaš 3-6 miseci ;)
2016 02 16
vidim odgovor. kakvo glupo pravilo ,:(
2016 02 16
Ma da je sto sposa...nebi ja nista uzela na slijepo...i da ne mogu isprobati! To su ljudi sami krivi sto pristaju na ta pravila...i jos uvijek idu tamo... Vidili bi kako minjaju pravila...kada bi im se ljudi poceli okretati preko praga radi istih..
2016 02 16
Ma probala sam ja nju..bila bi bezobrazna kada bih rekla da nisu bile ljubazne i profesionalne, stvarno jesu, ali te neke stvari mi nisu jasne... Masu salona ima pravilo da se vjencanice ne smiju slikavat, iako je po meni to glupost jer je danas sve vise manje dostupno na webu. Ima li još budućih i starijih mladih, bas me zanimaju vaša iskustva sa salonima vjenčanica? A i svime ostalim vezano za vjenčanja? :))
2016 02 16
Ja sam u glavi imala točan model, isprobala nekolicinu , pogledala u ogledalo i rezervirala željenu za datum. Bez komplikacija :') Vjerujem da je i žena koja tamo dela bila u šoku ,:) Doduše, slike nisam tražila jer sam u to vrijeme mogla samo sa fotićem slikati (tko bi to razvijao.. :D )
2016 02 16
Ja sam uzela u nikolini, isto se ne smije slikati. Za prvo nosenje mi nije vazno, i znam da je vec nosena
2016 02 16
Ma nije ni meni bitno je li prvo ili stoto bitno da je očuvana..ali ako platis prvo nošenje zar je i ne bi tribala nosit prvi put, a ne a mislit da li ce se iznajmiti do mog datuma. :/ Nomad i bilo je najbolje dok su bili fotici, bar se nije skljocalo stalno i sa svih strana... Teja, do Nikoline nisam ni uspila otic, ali čula sam sve pozitivno :)
2016 02 16
Ne znam zasto sam skuzila da nisi probala :) Onda ok..ako je tako..:) Ja sam zapela bila za jednu...i zena mi kaze vec je placena za prvo nosenje...ali ako bas zelis platit ces koliko i ona...i mozes nositi :o ..nisam uzela tu...probala sam je...ali mi na meni nije bila lijepa kao u izlogu...skroz druga stvar...
2016 02 16
Koja glupost...moj dragi kad je skuzija kako to funkcionira i koje su cijene, odmah je doša na ideju da otvaramo salon! :) Trenutno sam cila u pripremama pa mi puno znače iskustva ostalih mladenki. A sta se tiče tog probavanja, ja sam ušla u prvi salon i ocu ocuu krinolinu i kada sam je probala ajmeee..na mojih 1,65 pojila me skroz..tako da je ipak na kraju sirena. Kakva je tvoja? A i totalno su sve drugačije dok ih ne probas, u biti sve na visalici izgledaju kao hrpa tila ;)
2016 02 16
Anakonda,ja bas isto imam taj osjecaj da cu proci s haljinom kao i ti,gledala sam krinoline i jako bi htjela takvu i to mi se svidja,a isto sam niska 1,64 hehe,pa isto predosjecam da ce me pojesti i da cu izgledati jos nize i debelo :/ Inače,cure mi kazu da uvijek tako bude,da svaku treba probati jer totalno drugacije bude kad ju vidis i kada ju probas pa cu vjerojatno uzeti onu koja mi se trenutno i ne svidja,a bit ce dobra kad ju isprobam :) I ja krecem u potragu cim mi sada zavrse ispitni rokovi, mogu ti reci koliko sam i uzbuđena da mi se toliko i neda po cijeli dan probavati i ostalo , uglavnom treba obici sve salone jer sam dosta citala na forumu da potpuno ista haljina u tri salona ima potpuno razlicite cijene,čak i razlike po 500 i vise kuna, ne treba se samo zaletiti odmah. A što se tiče ovog prvog nošenja,to je prodavanje muda pod bubrege da bi mogli masno zaraditi jer naravno svatko bi htio da ju prvi put nosi :)
2016 02 17
Ova iz izloga sto sam bila zapela za nju, je bila sirena kroj...ali kad sam je obukla, osjecala sam se glupo i bezveze, kao da sam u haljini, a ne vjencanici. :) Uzela sam na kraju krinolinu...i predivno sam se osjecala...nije imala nikakav til...samo saten...ukraseno na grudima..i malo do struka.... Visoka sam 1,68..uzela sam bez naramenica...i na grudima je bila rezana ravno...tako da me nije pojela...cak bolje izgledala...nego u sireni... A obruce mozes birati sama....ja nisam htjela da mi bude jako napuhano..... Sto jednostavnije...je na kraju bilo...elegantnije i ljepse..:) Buket sam uzela samo od zagasito crvenih ruza...nisam htjela da se bilo sto ubacuje izmedu njih...
2016 02 17
Ma stvarno me možeš znati dok sve modele ne isprobas...ja imam veće grudi, a nemam droba ni guza pa sam u krinolini sebi izgledala debelo...sirena mi je bila zadnja opcija, i eto na kraju mi je najbolje stajala. S tim da s usla u salon i rekla da neću nikakve sljokice, a na kraju uzela najsljokicastiju (nije seljasta :) već onako cila blink :) Buket sam i ja htjela samo od crvenih ruža ali mi se nije nikako uklapa pa je ipak viseći od orhideja (kako ce izgledati nemam pojma)..na slikama je Cook i drugačiji. S tim da sam ja htjela za buket i kićenje suncokrete, oni su mi preeludi, ali sala je onako fina i to pa su me odgovorili :) Kada su vam termini?
2016 02 17
1 2