Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

GDJE NESTAJE Manhattan kozmetika?

Pozdrav drage korisnice,u par navrata sam posjetila DM-ove poslovnice u više različitih gradova i skužila sam da je Manhattan kozmetika snižena svugdje i to apsolutno sve do daske,pitam ženskicu zašto je sniženo veli da ju više u DM-u u HR neće imati,u Bipi vele isto,zašto? Ima tko kakav info? Obožavala sam njihova rumenila i lakove :(
2016 02 17
da, i mene to zanima...ja obožavam njihove pudere :) :)
2016 02 17
Meni su super njihovi puderi-šteta ako ih više ne će biti u prodaji >:(
2016 02 17
:O moram se opskrbiti sa highlighterima njihovim dok se nisu skroz povukli :/
2016 02 17
Ovo prvi put čujem da povlače proizvode s trzista :o dobila nedavno 2 njihova tekuca pudera u staklenoj bočici ,ali ne paše mi nijansa, ovaj koji mi je jos zapakiran sam stavila u prodaju,a otvoreni kombiniram s jednim svijetlim puderom,no volim njihovu kozmetiku...rekla mi frendica da su u Dm-u vec ispraznili police...
2016 02 17
Sad kad krene bum na krpicama Manhattan kozmetike. :')
2016 02 17
:D
2016 02 17
Super, bar cete si naći highlightere korektore pudere sjenila i sve sto zelite :') :)
2016 02 17
ah ne hvala, nikad nebi kupovala kozmetiku sa krpica pa niti prodavala :/
2016 02 17
Idem danas vidjeti kod nas u Kž možda je ostao koji puder :)
2016 02 17
Ako je kozmetika zapakirana,ima zaštitnu foliju itd... znaci nije ni otvarana ni isprobana ja ne vidim problem. Kupovala sam na krpicama kozmetiku od jedne cure,došlo mi sve novo u foliji,cak i mono sjenilo zapakirano :) Naravno ni ja nebih kupila tu korisštena sjenila,ruževe i sl. što je neka već prstima dirala ,jednostavno nije mi higijenski.
2016 02 17
Koristim njihove olovke za usne , savrsene su mi :( I olovku za obrve
2016 02 17
Kažem ostala sam doslovno u banani,kod nas također sve prazno,još par sjenila čudnih boja i to je to,lakoviiiii šmrcccccc,rumenila šmrcccc :")
2016 02 17
Zna li itko zašto ih povlače sa tržišta,gdje je kvaka :)
2016 02 17
U Sl.Brodu također nema ,odem u DM nema , odem u muuler također nema :O Šta stvarno povlace sve? Jer cu cjene ekstra jeftine na ovo sto je ostalo od njihove kozmetike
2016 02 18