Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

kuma na vjenčanju

> matea664: > Dani0109 - super ukus, prve dvije mi su odlične ali mozda ipak ne za svadbu. > Izbora je tako puno tako da cu ti ja savjevjetovati sto ne > - okrugle fake look izgleda lokne > - over look srebrno sjenilo > - lose umjetne trepavice koje se izdaleka vide da su fake > - velike platforme u upecatljivoj boji > - pre kratku haljinu > - bijelu haljinu > - presjajne hulakopke boje koze (to mi je najgore) > stalno sam po svadbama jer sam iz velike familije i upurno viđam kume u ovakvim klišej katastrofama tako da izbjegavaj to ako si imala dvojbe, dobru zabavu ! Ma meni su sve za svadbu uz prave dodatke, frizuru i šminku :) Potpuno se slažem sa ovim što NE.
2016 02 18
> sonja90: > Isto mislim kao i Danio, pri pomisli da sam kuma odmah se vidim u midi (ispod koljena da nebi bilo zabune) skater ili puf slojevitoj (onaj tanji materijal) haljini ali u nekoj bež ili nude roza bojici :) Nesto pastelno, ne jarkoj boji. > Svidja mi se svasta ali me ovo najvise privlaci. > I salonke ili sandale sa umjerenom petom bez platforme (to nikako za vjencanje). Nisam baš za pastelne boje, ali s izborom cipela se slažem potpuno. Nikako platforme.
2016 02 18
Meni su te obe bas posebne na svoj način, i ova druga se podigne sa dobrom frizurom i velikom ogrlicom o:) 9
2016 02 18
Sonja- 3. Mi je simpa:)
2016 02 18
:) Eto, ja sam spremna, samo jos trebam mladu kojoj cu bit kuma :P
2016 02 18
1 2