Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Original ili fejk starke?

Hvala cure! Plave Vaše su, mislim, original, moraju biti, imaju taj god i veličine poredane kako treba...ostale? A ne znam...zato pitam...
2016 02 23
36.5- 23cm piše na Vašim crvenima...i mene zanima da li su original? Ima netko da se baš kuži u to?
2016 02 23
Mislim da su ove na fotkama original. Btw link koji sam ja postala s videom i uputama je napravljen od strane nekog Amerikanca, postoji mogućnost da je kod nas jednostavno drukčije, neke sitnice se razlikuju itd. Odavno sam prestala nosit starke al su mi i one iz US od 450 kn i one iz Borova trajale približno isto.. A fejkovi su počeli bit baš dobri!
2016 02 23
Meni je jasno jedino da je kod na ovim novijim modelima dok ga kod starijih nema. Za veličine ne znam stvarno.... A te crvene - prve...one su jedine Made in China...koliko se sjećam,iz Hervisa.... ,:(
2016 02 23
sad i mene zanima dal su one koje prodajem original? :) za one smede ne znam di su kupljene, ali crne moraju bit original :)
2016 02 23
jack, tvoje su original :) Može biti made in china, vietnam, usa, to ništa ne govori. Po mom iskustvu- ove in vietnam su kvalitetnije nego china, ali oboje mogu biti original. A što se brojeva tiče- tu nema pravila xD Ja recimo nosim 24,5 cm, to je nekad 38, nekad 38,5, nekad 39 :D Jedino su ove 39 malo širi model, a 38 od 24,5 cm je uži.
2016 02 23
hoplaa, upadam u temu ...a šta je sa starkama kojima je ušivena etiketa? naravno nemaju to mistično zaokruženo R :/ kupljene prošlo ljeto u shoostera jooj jooj
2016 02 23
Cure, dajte mir malo :D Pa u dućanima su originali. Osim možda u tim nekim žblj koji riskiraju izuzetno visok kazne. Šuster, šu bi du, mass, hervis, voodoo, intersport i ekipa imaju originale. I da, može biti i ušivena etiketa i zalijepljena. Fejk zalijepljenu etiketu ćete vrlo lako prepoznati: na originalu je onako glatka i vidi se da je kvalitetna, a na fejkovima izgleda kao ona sličica koja se peglom prenosi na majice. I noktom se može izmrviti ili izgrebati s jezika.
2016 02 23
Expert sam sa starkama jer ih furam 20god tako da evo ja prodajem jedne i pod opis sam stavila ovo da se zna jer ovdje na krpicama ima stotine fake starki koje se prodaju pod original i nazalost cure placaju dosta novceka za plastiku made in China. ***KAKO PREPOZNATI LAŽNE STARKE: Po potplatu-lažne nemaju utisnut znak Converse i guma im nije guma nego je miješana kao sa nekom plastikom. Na dodir jako tvrde dok su original savitljive. Prednji oblik kapice lažne imaju više okrugli dok original vuču malo na "špic". I najvažnije sa unutarnje stranje jezika mora OBAVEZNO pisati: "Made in Vietnam" ili "Made in Indonesia" jer jedino tamo se izrađuju,sve ostalo sto vam piše na jeziku nije original.*** Moram jos nadodati da to sa slom R nema nikakve veze,to je na starim modelima od prije 10ak god bilo vazno sada toga nema a i etiketa se na nekim modelima promjenila i onaj tag na straznjoj strani potplata. Prije je pisalo samo ALL STAR sa zvjezdicom a sada pise CONVERSE ALL STAR,to vam ovisi dali su noviji ili stariji modeli,no svakako pripaziti gdje su proizvedene jer SAMO Made in Vietnam i Made in Indonesia su original.
2016 02 23
"KAKO PREPOZNATI LAŽNE STARKE: Po potplatu-lažne nemaju utisnut znak Converse" Za*ebala bi se- ja imala fejk, na džonu sve kako treba :/ jedino se po etiketi na jeziku i ogromnoj kapici skužilo da su fejk. Ali na nozi se odmah skuži da nisu original, preneudobne su. I da, rade se i u kini, kao i u indoneziji i vietnamu, to više nije pravilo, na žalost.
2016 02 24
Opaaa to se Kinezi nesto unaprijedili jbmu...Ma da cim ih u ruke primis odmah se zna da je proizvod fejk ali puno previse ljudi ovdje profitira od fake proizvoda i muka mi dode uff a i kvaliteta je skroz drukcija kod nas u trgovinama sam primjetila nego vani. Ove nase nekako se jako brzo ofucaju hmm ma sve to klinac palac jedan draga moja bas pazit treba jako. A ovo da su se pocele u Kini proizvodit mi prvi glas. Bilo kako bilo,original ni ne nebi svejedno kupila ako pise na etiketi Made in China.
2016 02 24
Jesu, jesu, proizvode se :) I kvaliteta im čak nije ni loša, pogotovo ako su vani kupljene, mi uvijek nekako dobijemo lošije stvari nego razvijenije zemlje- što je i logično nekako, zakon ponude, potražnje i kupovne moći. Ali što se mene tiče, najkvalitetnije su u converse dućanu, znam da je u arena centru, ne znam jel još gdje, ne snalazim se po zgbu :) Tamo su neke i made in USA; fakat dugo izdrže. tko hoće nosit fejk, a neka nosi, njegov izbor, iako mi pozli kad vidim onu kapicu od 15 cm. Mene noge bole od toga, tvrde su mi i osjećam svaki kamenčić na koji stanem, hvala, ali ne hvala :/
2016 02 24
1 2