Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Što pokloniti tek rođenoj bebi? ideje?

Evo ubrzo će se roditi jedna muška beba u obitelji a ja nemam ideju što kupiti iako i sama imama malog sina... Dali kupiti nešto ili ipak spremiti kovertu? Imate li kakvu ideju?
2016 02 25
Meni su poklanjali zlato, to sam doznala s nekih 6 godina. Mislila sam da ću to morat nosit kad odrastem haha :D Ja bih malom muškiću neku slatku odjeću tipa kombinezon za bebe, iako mi se čini da bi svi, pa i ja, kuvertu.
2016 02 25
Pa i moj mali je dobio dosta kuverti i odječe...sa odjećom sam sigurna da će ju dijete nosit a novci sigurno neće biti potrošeni na dijete nažalost(roditelji su malo neodgovorni sami po sebi)
2016 02 25
mozda poklon bon u nekom djecjem duckasu ima i u H&m poklon bonova pa si oni izaberu odjeću i potrepštine :)
2016 02 25
I to mi dobro zvuči,prvo mi je palo na pamet bebi otvorit štednu knjižicu i staviti nešto novaca gore ali ne mogu jer nisam roditelj djeteta... -.-
2016 02 25
Najbolje neku košaru napraviti sa pelenama, neka odjeća i kuverta, nešto korisno, ne nakit
2016 02 25
Hey cao meni su super pokloni torte od pelena prigodno i ljepo za tak neke prilike....
2016 02 25
To mi je isto super, bila sam prije 2 godine frendici dala izraditi u Bipi...kupila proizvode i oni su napravili tortu
2016 02 25
Meni se to bas svida jer se stvarno svasta moze izradit i stavit na tortu..😄
2016 02 25
Čudno, mogle su se otvarati štednje za djecu bez obzira na to što nisi roditelj. No, spomenula si da nisu odgovorni pa onda pitanje je li to pametno, tko će mu dalje uplaćivati kn? :)
2016 02 25
> Cassperica: > Čudno, mogle su se otvarati štednje za djecu bez obzira na to što nisi roditelj. No, spomenula si da nisu odgovorni pa onda pitanje je li to pametno, tko će mu dalje uplaćivati kn? :) Pa uvijek se nađu djedovi,bake,tete... a
2016 02 25
Kuvertu kuvertu i kuvertu
2016 02 25
Radosnicu ......to je dnevnik za bebe ......prekrasna uspomena sa klinca i roditelje ......
2016 02 25
To sam već kupila...to mi je nekako obavezan dio poklona bebi...ali moram još nešto uz to...
2016 02 25
Kazes da ti je to bebac iz obitelji .... Sta mislis da se skompas sa jos nekoliko clanova obitelji pa kupite recimo hranilicu ili nesto tako " ozbiljnije " sta znas da roditelji jos nisu kupili .
2016 02 25
1 2