Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Neodgovaranje na upit

Što radite u tim slučajevima? Poslala sam upit jednoj krpičarki o 2 artikla koje je stavila i nema odgovora 2 dana (a vidim da je ulogirana). Onda sam poslala opet i ništa (a prisutna je na stranici). E sad, taj profil je novi i nema nijedne suradnje ni povratne, ali nekako sumnjam da žena (?) ne vidi da je dobila poruke. Roba je markirana, a jeftina pa je možda u tome kvaka; roba je navlakuša, ne postoji, uopće ne misli prodavati, zaje*ava se se nama ili neki potencijalni pokušaj prijevare?!? Razmišljam da ostavim negativnu čisto da ju probudim (a uvijek ju mogu obrisati ako se ispostavi da sam krivo procijenila situaciju) i da dam do znanja ostalim potencijalnim kupcima da tu nešto smrdi. Što biste vi napravili/e?
2016 02 25
Bez suradnje nema negativne. Možda ni nije ulogirana, svima piše zadnji login prije 1min
2016 02 25
> Što biste vi napravili/e? Prestala ju silovati.
2016 02 25
Dvije poruke u razmaku od 2 dana ne bih nazvala tako snažnom riječju tako da molim samo pametne komentare :) > kroasan: > Možda ni nije ulogirana, svima piše zadnji login prije 1min Ovo nisam znala! Hvala na vrijednoj informaciji.
2016 02 25
Ja joj ne bih slala nit drugu poruku, a kamoli da se jos vise njom bavim.
2016 02 25
Pa 2 poruke i negativna "da se trgne" jer bi ti kupila krpice mi je u najmanju ruku silovanje.
2016 02 25
Ako je u pitanju copy/paste poruka "Zamjena?" ne bih se čudila, pogotovo ako nije za zamjenu. Možda ne želi suradnju.
2016 02 25
Lako moguće da je fejk profil, navlakuša itd., ali mi to nikad nećemo saznati...
2016 02 25
Traži nekog drugog da joj pošalje poruku.
2016 02 25
Jedna je mene ignorirala, vidim jaknu, javim se, ništa. Nakon 10 dana jakna neprodana, javim se opet. Nula bodova. Ja se njoj čudim kakva tuka, kad lijepo piše u "o meni" da isključivo radi primopredaju u ZG, ništa slanje :') Na kraju ja ispala tuka.
2016 02 25
daj joj vremena.. ja ponovni upit posaljem za dva tri dana tek... a sa neg samo ti stjeces los glas...
2016 02 25
Ma da, definitvno ne negativna, nema potrebe. Zamisli jadna tek dođeš na krpe, ne znaš ni razgovor pokrenut, već ti pljuju po profilu :D Pa ja bi se skupila ća.
2016 02 25
Ja sam jednom tako fino poslala poruku jednom, nema odgovra, prođe mjesec dana opet, nema odgovora, ova se stalno logira btw i prodaje i sl..nakon još jednog mjeseca opet i onda joj napišem da stvarno ne mogu razumit da je problem odgovorit na jednu poruku i da je to u najmanju ruku nepristojno i neprofesionalno i vidi čuda, dođe odmah odgovor u roku keks..kao pa ne visim ja stalno tu, šta dramite oko toga i sl..Ma nema šanse da bi od takve što i kupila na kraju, al živcira me to iskreno, eto...il radi il ne radi..Ne volim nekorektnost, nepristojost i sl i nemam opravdanja ako nema odogovora na dva pristojna upita
2016 02 25
Ima takvih tuka više ovdje. Osobito me vesele sakupljačice podataka ili cure koje pitaju zamjenu i onda kad pristanem više se ne jave....psihijatrija
2016 02 25
Ja sa poslala upit za replay tenisice koje kostaju 500kn i nista od sinoc, da i jos jednoj za diesel traperice da mi kaze dali imaju elastina i malo ih izmjeri jer nigdje nepisu mjere, dajte djevojke/zene ako nemislite prodati artikl sto ga tu naslikavate ..ako nista bar odgovorite na poruke, bar malo osnovne kulture, a sto se tice negativne nije za negativnu ali za neutralnu definitivno je
2016 02 25
1 2 3