Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Neodgovaranje na upit

Ja sam se javljala jednoj curi za neku cipkastu haljinu i svaki put kaze da je na putu i da ce mi se javiti kad dođe kuci i nista i odustala sam. Jel nam nije u interesu svima ovdje prodati nesto 😄😂 ali dobro..
2016 02 26
> AnamariaFunduk: > Ja sam se javljala jednoj curi za neku cipkastu haljinu i svaki put kaze da je na putu i da ce mi se javiti kad dođe kuci i nista i odustala sam. Jel nam nije u interesu svima ovdje prodati nesto 😄😂 ali dobro.. Imam i takva iskustva :D Ne razumijem, nekim ljudima kao da nije stalo prodati. Onda makni artikl ili se makni s Krpica. Inače, danas sam dobila odgovor na moj upit. Trebalo mu je 5 dana da stigne. Ah, izgleda da ja imam prevelika očekivanja :o
2016 02 28
Sonja90 moje misljenje je da su ti artikli davno "odleprsali" :( ovdje su samo da curke bace pogled evo i ja sam bacala pa nisam dobila odgovora..ali svakako posteno mogla mi je prodati artikl koji nema a to bi bilo puno gore za mene , ovako dobro pitala sam i nista ode dalje :D
2016 03 01
1 2 3