Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Neodgovaranje na upit

to što se čini da je ulogirana, okačite mačku o rep. ta informacija ne vrijedi ništa. a ja imam svoj slučaj gdje otprilike 2 mjeseca nisam mogla vidjeti ni poruke u inboxu, niti su mi dolazile na mail.... tako daaaaaaaa... štošta može biti u pitanju. naravno... može biti u pitanju i nedostatak vremena.... ili opće kulture. ipak.... dati nekome negativnu ili neutralnu zbog pravovremenog neodgovaranja na upit, a ne znati razloge za to... u najmanju ruku mi je neozbiljno.
2016 02 25
Ne kuzim zasto bi ti nekome dala negativnu jer ti nije odgovorio? ako ti zena neće pdgovoriti idi dalje,čemu sada o tome pričati i njoj pakostiti ? ja kada mi ne odgovori idem dalje ,pa nije jedina,pogotovo negativna..ma daj ,molim te :s
2016 02 25
Meni se dogodi da za neki artikal kazu rezervirano i to rezervirano bude u nedogled,jer kad opet pitam, ne odgovaraju...valjda kao sto su neki konstatirali radi se ocito o navlakusi, ne znam sto bi drugo mislila....njaaa!
2016 02 25
ma hajde. pa ne možeš za takve stvari ostavljati negativne. ok, možda cura zbilja nije vidjela, možda se nije ulogirala, možda je navlakuša... a možda ti jednostavno ne želi odgovoriti, što je isto njezino pravo. i šta sad? idi dalje, nađi nekog drugog i bok. čuvaj žifce :-)
2016 02 25
Za takve stvari se ne ostavlja negativna, jednostavno zaboravi taj profil, više puta mi se to desilo da šaljem upit i da nema odgovora, pošaljem ponovo ništa, nisu stvarno zavrijedile da prodaju niti da od njih išta kupim, a neke cure samo reklamiraju stvari pa kada pitaš za određeni artikl nema odgovora
2016 02 25
Super je kad napisem da nisam za zamjenu onda dobijem upit zamjena? Pa daj ajde.. Naravno da necu odgovorit, to mi je bas debilana.
2016 02 25
NIJE bio upit za zamjenu! Uostalom, šta i da je? ZAR je stvarno tako teško odgovoriti "Nisam zainteresirana". Valjda bi pala kruna s glave... Ne razumijem, zar vam nije u interesu prodati robu? Netko je tu spomenuo reklamiranje odjeće... Šta tko ima od toga?!? Iako je bezveze, drago mi je što čitam da nas ima više takvih kojima se ne odgovara :o Stvar je u tome da korisnik/ica nema nijednu povratnu. Teško je biti početnik i treba malo hrabrosti biti nekome prvi kupac (jer kako znam da iza profila nije klon čiji će se profil "ugasiti" čim mu moji novci sjednu na račun). Međutim, da dođem do takvog profila i tamo u povratnoj (neutralnoj ili negativnoj) nađem da osoba ne odgovara na pitanja, triput bih razmislila želim li se upuštati u suradnju s njim/njom. TO je pokretač mog razmišljanja na ovu temu!
2016 02 25
Pa evo, ja sam jednu torbu "ganjala" tjednima jer sam ju htjela, a nije mi se žurilo. I dočekala ju. Prodavačici ne zamjeram što je bila na putu, nije gledala krpice, imala drugog posla...mene se to zapravo uopće ne tiče, ja sam samo htjela tu torbu. Neki profili ovdje nisu ulogirani godinama, trebamo li se i na njih ljutiti? Meni se više čini da si ti ljuta jer si htjela iskoristiti dobru priliku, ali iskreno, prilika zvuči predobro da bi bila stvarna. Zato je i ono spominjanje negativne kao upozorenja spomenuto tek toliko, da zaključi uvodnu priču. Ako ti je sumnjiva, zalijepi link na temu pa nek svatko da svoje mišljenje.
2016 02 26
Curke koje ne odgovaraju za zamjenu, mislim da radite potencijalnu grešku. Osobno uvijek prvo pitam za zamjenu( ok, nikad nisam to pitala osobu kojoj piše da nije za zamjene, to mi je bed), a ako kaže da nije ništa našla, a ja baš želim artikl, kupim ga. Isto tako i curama znam odgovoriti ako ništa ne nađem da im dajem jeftinije krpicu ako žele :) Meni se do sada možda 2,3 puta dogodilo da nisam dobila odgovor, izignoriram i idem dalje. Jedna mi je nakon 2 tjedna odgovorila s objašnjenjem da joj se nije dalo tipkat odgovor i trebala joj je ta košulja za koju sam slala upit, ali eto, baš sad bi mi je prodala. Reko fala ti lijepa, ali sad se meni ne da ić do banke uplatiti. ,:(
2016 02 26
I kod mene bila slična situacija. Tražila sam si crnu kapu ovdje i našla neku korisnicu ali pisalo je da je prije 8 dana bila prijavljena. Svejedno sam poslala upit, pa možda i odgovori. I nakon dva dana joj opet pošaljem ali ništa od odgovora. A u isto vrijeme sam drugoj poslala upit za kapu ni ona mi nije odgovarala, a pisalo je stalno prije minutu. I prošlo par dana, ova druga se javila, ispričala se što nije odgovorila, ja kupila kapicu i sve super. Nakon tjedan dana javlja se ova prva. Ahh prošao voz sada. Rekla joj lijepo da sam si već našla i kupila i eto :)
2016 02 26
Nije teško odgovoriti na bilo koji upit, ako ima početak i završetak. Moje mišljenje se odnosi na one koje copy/paste riječ zamjena, bez da pročitaju profil ili oglas. Pogotovo ako se traži određena stvar. A ostavljanje negativne jer nisi dobila odgovor, nije praksa ovdje.
2016 02 26
I ja sam jednoj curi koja se povremeno log.za gležnjače poslala 2 ili 3 upita u razmaku 10dana. Poslije shvatim da ona uopće nema te cipele (pitanje jel i imala), i nije označila sa "prodano" jer je imala samo likeova 60-ak. "Obožavam" kad se nešto ostavi pod neprodano samo da privlači pozornost :/ Zatim vidim da poz.povratne nikom nije ostavila a sama ih ima više od 30.U međuvremenu dok sam ja gledala i čekala neke su joj obrisale poz.i smanjio joj se broj povratnih. Haha :D čekale cure kao i ja, pa obrisale.
2016 02 26
Meni jos nijedna nije odgovorila na upit za kupovinu i mjere, a gospoje su bile aktivne :s ovdje sam dosta dugo ali neke stvari jos nemogu razumjeti jer ja se veselim svakom upitu pa bio on i zamjena ili kupovina za 20kn a da nepricam kad je rijec o nekoj velikoj cifri
2016 02 26
Oooo, Ema, pa imate ili imaš jako puno povratnih, kao kupac i prodavač,100% pozitivnih.. čudno..
2016 02 26
> dankamilasic: > to što se čini da je ulogirana, okačite mačku o rep. > ta informacija ne vrijedi ništa. > a ja imam svoj slučaj gdje otprilike 2 mjeseca nisam mogla vidjeti ni poruke u inboxu, niti su mi dolazile na mail.... tako daaaaaaaa... štošta može biti u pitanju. > naravno... može biti u pitanju i nedostatak vremena.... ili opće kulture. > ipak.... dati nekome negativnu ili neutralnu zbog pravovremenog neodgovaranja na upit, a ne znati razloge za to... u najmanju ruku mi je neozbiljno. Bravo Dankić ! Nema se tu više kaj za dodati niti oduzeti ;)
2016 02 26