Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Najgluplje/najsmješnije što ste

Učinile ili vam se dogodilo :) Idemo se malo nasmijati cure. Evo ja ću krenuti; Jednom sam poprilično nacvrcana došla kući iz izlaska. Presvučem se, idem skinuti šminku, uzmem skidač i vaticu, dobro je namočim i počnem trljati po oku. Skoro mi je oko izgorilo! Umjesto tekućine za skidanje sam uzela aceton sa stola ,:)
2016 02 28
uhhh. ja sam napravila više toga... najveći problem mi je bilo pričanje u snu pa me uvijek bilo strah zaspati, ako ima nepoznatih ljudi oko mene. jednom smo putovali cijelu noć vlakom, nas 4 cure solo vraćale se s mora, srednja škola, vlak krcat. u pt, vagonu 30 ak mladih, posjedali/ polijegali po podu, izvukli vreće za spavanje, kartali. mi se tu negdje smjestile, frendice spavaju, ja ne smijem. a lomi me. tu kartali dečki koje smo mjesec prije upoznale na rock maratonu u brodu, jedan presladak :) naravno da sam zaspala i da sam imala čak dvije scene, jednog njihovog frenda koji je također spavao sam zgrabila za ramena, tresla i nešto mu objašnjavala, drugom se čudila što mu se ne gadi da mu muha stoji na nozi. ljudi su vrištali od smijeha. onaj slatkiš me tješio da se ne živciram i da je isti tip njih ganjao sjekirom oko šatora u snu. hvala dragom bogu da tada nije bilo youtubea hvala tebi na temi, baš sam se vratila, rock maraton u brodu, ljudi koji vode računa jedni o drugima, baš je bilo dobro....
2016 02 28
> anamaja555: > uhhh. ja sam napravila više toga... > najveći problem mi je bilo pričanje u snu pa me uvijek bilo strah zaspati, ako ima nepoznatih ljudi oko mene. > jednom smo putovali cijelu noć vlakom, nas 4 cure solo vraćale se s mora, srednja škola, vlak krcat. > u pt, vagonu 30 ak mladih, posjedali/ polijegali po podu, izvukli vreće za spavanje, kartali. > mi se tu negdje smjestile, frendice spavaju, ja ne smijem. a lomi me. > tu kartali dečki koje smo mjesec prije upoznale na rock maratonu u brodu, jedan presladak :) > naravno da sam zaspala i da sam imala čak dvije scene, jednog njihovog frenda koji je također spavao sam zgrabila za ramena, tresla i nešto mu objašnjavala, drugom se čudila što mu se ne gadi da mu muha stoji na nozi. > ljudi su vrištali od smijeha. onaj slatkiš me tješio da se ne živciram i da je isti tip njih ganjao sjekirom oko šatora u snu. > hvala dragom bogu da tada nije bilo youtubea > hvala tebi na temi, baš sam se vratila, rock maraton u brodu, ljudi koji vode računa jedni o drugima, baš je bilo dobro.... Da, i ja sam uvijek zahvalna što nekada nije bilo tih pametnih telefona :P Imala sam frendicu koja je također pričala u snu. Uvijek sam umirala od smijeha.
2016 02 28
ja sam takoder isla jednom doma s rodendana, koji je bio u goricama, s biciklom, a bila sam jos uvijek malo pijana... nebi to bilo lose, da se nismo trebali spustiti niz jaaako strmi brijeg, tek kad sam se krenula spustat primjetila sam da mi bicikl nema kocnice i da cu na slijedecem zavoju pasti.. tak osamucena od konjaka, pustila sam governal i odletjela 2 metra u zrak a zeljezni bicikl pao na mene... oni koji su bili samnom naravno gledali su dali sam uopce ziva haha a ja sva nasmijana pocela se derat neka neko makne bicikl s mene da mi se zuri doma :') tu vecer mi je napukao lakat i jos uvijek zna boljet, al se barem sjetim tog smjesnog dogadaja :D
2016 02 28
ja sam jednom malo više popila (bilo je to prije 12 god.) pa me policija zaustavila pijanu na biciklu, išla na sud i dobila kaznu od 800kn... :)))
2016 02 28
Hahaha, odlične ste :') Daria, ti imaš trajni podsjetnik :)
2016 02 28
oo da, imam haha :D
2016 02 28
Jednom sam u osnovnoj školi slučajno otišla u školu u kućnim papučama. Skužila sam tek kad sam došla u školu :') :') :')
2016 02 28
> danio0109: > Učinile ili vam se dogodilo :) > Idemo se malo nasmijati cure. Evo ja ću krenuti; > Jednom sam poprilično nacvrcana došla kući iz izlaska. Presvučem se, idem skinuti šminku, uzmem skidač i vaticu, dobro je namočim i počnem trljati po oku. Skoro mi je oko izgorilo! > Umjesto tekućine za skidanje sam uzela aceton sa stola ,:) AUUUUU :D
2016 02 28
Moj give me 5 je danas bio i dođe mi da se lupim i s desna i s lijeva 😮 samu sebe... Inbox ignore sve s njihove strane... Situacija 1: rezervirani artikl 1 - inbox ignore Situacija 2: dama sa crne liste na facebooku pokušava naručiti artikl broj 2 ispod oglasa (inbox ignore) Situacija 3 - najžešća 😒 Tip iz mojeg grada, opet ispod oglasa pokušava naručiti artikl broj 3 i ja sva sretna što je iz mog grada, reko odmah mu i predam i... S njegove strane Inbox ignore jer navodim"on ne zna sa inboxom"... Ja naravno, naivno surađujem.. S moje strane: Želite li broj mobitela? I da skratim, sad tip ima moj broj mobitela jel grr, a ja sam se brže bolje sjetila ići nakon što sam ga ispod oglasa fino svima napisala, provjeravati njegov profil kad tamo sve jedan do drugog.. Uglavnom tip je "sumljive" reputacije i sad se bojim da me: a. ne pokrade b. ne istuče i pokrade i c. __________ unesite sami najvjerovatniji događaj... Uglavnom pobrisala sam oglas i sad molim Boga i budem valjda molila cijele noći da nije uspio zapisati broj ili kad već ne zna sa inboxom, da neće vidjeti moje druge oglase u grupi ili 50 drugih grupa u kojima objavljivam ili da me neće uopće uspjeti kontaktirati (pliz Good!!!) = ideja je da sutra ugasim mobitel (ne ponosim se time, ali eto...). A stvarno sam uplašena, ebemu miša meni takvoj, nepromišljenoj, i... Eto.. Kaj budem sad... Kaže muž da bude išao samnom na primopredaju, nek nas oboje iskun- fu - dira, ja si to nikad u životu ne budem oprostila... 😒
2016 03 02