Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Safirni fiksni aparatic za zube

Da li netko ima iskustva sa safirnim aparaticem za zube? Ortodontica mi nudi sa gumicama i bez gumica? Eto ako mi netko moze reci vise o tome. Hvala
2016 02 28
Kakav je to safirni? Ja sam imala Daemon bez gumica mislim da je 2000kn skuplji, nosila sam ga godinu i pol. Imam odlicno iskustvo. Kao on je bolji jer je brzi, i kako nema gumica nego je fora u zici. Pa je udobniji za nosenje.
2016 02 28
Tako je i ovaj 2000 kn skuplji. Skroz je proziran i ne žuti ali se moraju mjenjati gumice koje su oko bravice svakih 1 mj. Tvoj je bio keramicki?
2016 02 28
Uopce se ne vidi jako iako je metalan. Kako si sada zadovoljna jel su se vratili zubi?
2016 02 29
Kako sam vec rekla bila sam odusevljena kako je brzo to islo :) Doduse nisam imala veliki problem, svi zubi su mi bili na mjestu samo sam imala veliki problem sa zagrizom, overbite. Nakon njega sam dvije godine nosila mobilni navecer. Malo su se jos oni sami ispremjestali, ali mrvicu i to je uredu, moraju se zubi sami prilagoditi jedni na druge, nisam nosila mobilni aparatic vec godinu i pol i sve je super :)
2016 02 29
Vidio se vidio :')
2016 02 29
Ajme meni moj problem je isti sa zagrizom, preko hzzo prije jos sam dobila mobilni i to mi je bilo uzasno :,'( . Sada sam se napkon odlucila na fiksni i moram ga platiti... Znam treba puno truda i muke uloziti u to...
2016 02 29
Pa nemoze se krivi zagriz bas tako lako mobilnim aparaticem.. To je cisto zavlacenje, tako su i meni prvo predlozili i nosila sam 6 mjeseci bez pomaka, naravno. Fino ti uvale mobilni pa cekas kad napunis 18 i onda ga placas haha. Bolilo me uzasno to mjenjanje zica. Cijela celjust me bolila ali mi je drago na kraju sto sam ga stavila.
2016 02 29
Ja sam isto miiiislim imala taj Daemon, ne znam kak se zvao, al znam da je bila nadoplata 5000 kn za obje celjusti ukupno, imala sam ga s 15 god jednu godinu, najvise zbog zagriza, taj se nosi doslovce duplo krace i fuuul malo boli, za razliku od onog klasicnog.. :) Preporucujem doktora Šalinovića u Zgu :)) preko HZZO-a, ali sam platila taj jer ga oni ne pokrivaju, jel
2016 02 29
E sad sam vidjela fotku, ja sam taj kao Vekica furala. Fakat si uzmi to ako si mozes priustiti, onaj klasicni je koma i nosit ces ga puno puno dulje!
2016 02 29
ja imam isti ovaj kakav je na slici, i imam ga tek nesto preko mjesec dana i svi su se izravnali, bili su ful prema naprijed jedinice, i sad cu krajem mjeseca dobiti donji, no znam po sestri , ona je imala ful problema sa 2 il 3 jer su joj na van iz ustijju strsale, na gornjoj celjusti,ali joj je u manje od 3 mj sve bilo na mjestu, i jos uvijek ga nosi cisto da to tako ostane... i ne boli, mene uopce nije bolilo, osim kod zagriza prvih 2 dana, ali nista poslije toga i da nema onih zatezanja ili sto se vec prije radilo da bi bilo pomaka, nego samo stavis i svakih 2-3mj ides na kontrolu
2016 03 02
Je je ful je dobar, samo se cudim kako vas cure nije nista boljelo. Ja sam umirala barem 2 tjedna od bolova nakon promjena zica :O I imala sam brdoooo gumica, i uvjek napred x-)
2016 03 02