Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

neugodna tema...

Pa ovako, ukratko da pitam vas cure i zene jer ne znam koga bi a kod ginekologice ne mogu tako uskoro...jeste li imale ikada dolje jako cudan i intenzivan miris, ne po ribi kako bude najcesce kod broblema nekih vec po gljivama, znaci uzas, nisam takvo sto na sebi jos osjetila i bas neugodno, imam i lagani svrbez...i to sve nakon odnosa sa deckom, mislim prije nije bilo takvih ishoda pa sam sad lagano u soku sto se dogadja...
2016 03 02
treba ići doktoru na pregled,to je najpametnije :)
2016 03 02
Ma joj nije mi do zezancije a nadimak je samo od imena haha...ma treba ali dobivam mengu pa ce se do pregleda oduzit a ja nervozna
2016 03 02
> Trisha@: > Ma joj nije mi do zezancije a nadimak je samo od imena haha...ma treba ali dobivam mengu pa ce se do pregleda oduzit a ja nervozna Ajme, sorry. Bila sam uvjerena da trolaš. Idi doktoru, ženska glavo. Čim prije.
2016 03 03
Ma naravno da cu otici logicno no zelim prije neke informacije jer tek iduci vikend mogu na pregled:(mene je strah da decko nema nest...mislim trebati cu i sa njim popricati...nismo dugo u vezi ovo nam je drugi odnos a pri prvome je sve proslo ok
2016 03 03
Kupi si vaginalete Canesten, tri dana stavljaš prije spavanja, pa bi ti trebalo proć
2016 03 03
Nije Canesten za to sto nju muci. Canesten je za gljivice. Ovo nece proci od toga.
2016 03 03
E hvala vam na savjetima za sada sam pričala još i sa nekima ipak uživo i počela sam sa tamponima namočenim u sodu...barem nema svrbeža više a i miris popusti...ma jedva cekam da me ginekologica pregleda pa da vidim
2016 03 03
e dosta dobro kazes ali otici cu bas na pregled ali ipak mi soda kako tako neutralizira miris
2016 03 03
I ne kontam tko je prvi od nas dvoje imao problem jer ja do tog drugog odnosa nisam imala nikakve a poslije sam tek primijetila taj miris i kod njega malo...i jel moguce da mi ovakvo stanje odgodi mjesecnicu?
2016 03 03
Gynofit (mislim da se tak piše) to kupi u ljekarni. Odličan je za takve stvari.
2016 03 03
Trisha, mozda preintimno pitanje, ali jesi li ga oralno zadovoljavala? Ako da, jel mu .l. imao ikakav cudan miris ili okus, ista drugacije od uobicajenog i normalnog? Ne radi nikakve procedure od "bapskih recepata" da si ne bi pogorsala situaciju. Nikakva soda i sl. Mozes si napraviti stetu ukoliko si krivo procijenila problem. 99 posto sam sigurna da imas bakteriju jer od nje bude neugodan miris (ne po ribi, vec drugaciji) i osjecas peckanje ili svrab. To se ne lijeci Canestenom, nego dobijes isto vaginalete koje se zovu Arilin. Dvije u pakiranju i prodje. Puno su masnije od onih obicnih. Iscjedak nisi spominjala. Imas li ga?
2016 03 03
Sad vidim tek da si u postu napisala da i kod njega osjetis taj miris. Hm. Koliko mu vjerujes? Da li je inace bio, nazovimo to tako, zavodnik? XD Da nije bio s nekom bestijom paralelno pa ti prenio vaginozu od nje? Muski su inace prenositelji iako oni nemaju simptome.
2016 03 03
P.s. nece ti odgoditi to mjesecnicu. Ona ce doci, ali isto tako kada prodje, ostati ce ti svi ti simptomi ukoliko ih ne izlijecis do tada.
2016 03 03
Da daaa tocno to stosi navela pri oralnom sam mu osjetila na kraju...a prije je bilo normalno pa sam zbunjena...imam da iscjedak onako kao zuckasti, ma cudan
2016 03 03
1 2