Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

Dalmatinci,Purgeri,Istrijani,Slavonci

Baranjci su naj naj <3
2016 03 16
> maleckica: > Baranjci su naj naj <3 Nisu losi priznajem :)
2016 03 17
Preferiram strance :") :")
2016 05 25
Da znas da si najpametnija :) ....i ja cu preci na stranu robu :)
2016 05 26
hmmm Dalmatinka sam, al nekako su mi najzgodniji Slavonci..možda zato što su Slavonci :P
2016 11 03
def slavonci
2017 09 26
donedavno mi Dalmatinci uopce nisu bili toliko privlacni, cak sam uvijek govorila kako nikad necu taknuti Dalmatinca, i eto, ko za vraga, pošalje on meni jednog neodoljivog Splićanina. visok, zgodan, šarmantan, predivan pogled i osmijeh... još taj njegov seksi naglasak, ma ajme... nemam rijeci. Slavonci mi nisu nesto pretjerano karakterno privlačni, iz mog iskustva više manje svi neki seljo beljo, zadrti i prepuni sebe, egoistični i sebični. A Istrijani - ne hvala. Svi oni bi brže bolje zajednički život, brak, djecu i pitaj boga sta sve ne...
2020 02 23
Srbi i samo Srbi :D <3 Ne mogu se usporediti sa Hrvatima (po mom mišljenju). Em naglasak, em izgled, em karizma. I kao ljubavni partneri i kao prijatelji/ce. Da nadodam ja sam čistokrvna Hrvatica. I ne zanimaju me ratne tematike. Nisam tako odgojena. Ljudi su ljudi, bitno je da si dobar čovjek. Ugodan dan svima :)
2020 04 21
Nikad nisam gledala tko je i odakle je. Glupost čista!!!! Ljudi ima svuda lijepih ,zgodnih...nebitno odakle su.. Više mi je bitan karakter a sad dal je visok,mršav ,debel,čelav ,sa kosom nebitno, Svašta🤷‍♀️🤦‍♀️ To sam slušala u srednjoj školi visok crn i plave oči🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤣🤣🤣užas.
2022 04 07
Albanci,oni mali a kite velike🤣🤣🤣🤣
2022 04 09
> IvonaBakotic: > Srbi i samo Srbi :D <3 Ne mogu se usporediti sa Hrvatima (po mom mišljenju). Em naglasak, em izgled, em karizma. I kao ljubavni partneri i kao prijatelji/ce. Da nadodam ja sam čistokrvna Hrvatica. I ne zanimaju me ratne tematike. Nisam tako odgojena. Ljudi su ljudi, bitno je da si dobar čovjek. Ugodan dan svima :) Da mi kupiš Mileee,suknjicu od svileee😄
2022 04 09
Definitivno najljepših muškaraca ima u Dalmaciji o:)
2023 08 23
1 2