Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Bojanje kose

Bok cure 😃 Ovak.. Imam prirodno tamnosmeđu kosu koju inace bojam jos malo tamnije pa ispadne tamnosmeđa/crna. I svako malo me lupi neka ideja o svijetlijoj kosi. Prosle godine sam napravila svjetlije pramenove - nisam izdrzala ni 3 tjedna i vratila se na staro. Ove godine sam opet pocetkom prvog mjeseca stavila neke pramenove i posvijetlila kosu i evo izdrzala sam cak 3 mjeseca tako 😂 I sad bi ja opet na staro. Sto misliste ako uzmem opet tamniju boju hoce li mi ispast sareno zbog izblajhanih pramenova?
2016 03 13
Da
2016 03 13
hahah kao da sam ja pisala :'D Potpuno ista situacija..samo što sam ja zadnjih par mjeseci pokušavala kanom u nekakvu bakreno smeđu i naravno prihvatilo se samo na posvijetljenom dijelu... I sad ću se opet vratit na svoju tamno smeđe/crnu pa ćemo vidjeti kako će ispasti.. U svakom slučaju sretno s tim:P
2016 03 13
Neko vrime ve ti izlaziti pramenovi kako ti se bude boja ispirala
2016 03 13
Najbolje otici kod frizerke. Ona najbolje zna kako ujednačiti boju kose. Na stranu da bi se trebala odlučiti koju boju kose napokon želiš :')
2016 03 13
bit ce ti isto ko i prvi dok si se vracala u tamnu :)
2016 03 13
imala sam jako svjetle pramenove 5 mj. i pomiješala sam svjetlu i srednje smeđu nijansu od Garniera i sve mi je lijepo prekrilo, ne vide mi se uopće pramenovi :) Ispalo mi je tamno smeđe, skoro crno. Ako ti s ispiranjem počnu izlazit pramenovi, ponovi i super :D
2016 03 13