Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Iskustva sa Sudocremom, Ionskim srebrom ili Silverex sapunom?

Vec dug niz godina problemi s aknama, probala sve i svasta, kemikalije i prirodu, u svakom slucaju su mi preparati koje svrstavam pod prirodne pomogli puno vise od kemikalija (Izdvojit cu klindamicin, koji mi nije napravio ni korak naprijed ni nazad) Zadnje sto sam koristila su ulje argana, ljesnjaka i kokosa i to troje mi je pomoglo, problem se smanjio, ali i dalje je tu... U prijasnjim slicnim temama sam vidjela da dosta cura preporuca SUDOCREM, IONSKO SREBRO ILI SILVEREX SAPUN, zanimaju me vasa iskustva s njima, te kako se nanose (Pogotovo kako koristite ionsko srebro). P.S. kod dermatologa sam bila, privatnika, i on mi je prepisao tablete za policisticne jajnike na osnovi toga sto mi je pogledao lice (S tim da pregled u vezi njih nisam obavila) Sto vise reci :')
2016 03 13
Ja sam probala silverex sapun, bzvz. Proslijedila sam ga dalje pristavom teenageru, njemu je super :D Sudocrem ti je jako masna krema, mislim da bi ti jos vise nereda napravio na licu. A jesi probala zelenu glinu i cajevac?
2016 03 13
Sudokrem uopće nije mastan :o Ne znam bi li pomogao kod akni, ali mom malcu ništa nije pomoglo kad mu se oko i ispod , da prostite, pimpača pojavilo crvenilo koje je na kraju izgledalo kao opekotina. Vitaminska i Plimikol nisu pomogli, a onda sam se sjetila Sudokrema i problem riješen u dva dana. Njemu je to bilo zbog vlage u peleni, a Sudokrem isušuje te dijelove i ostavlja zaštitni sloj na koži. Bitno je samo stavljati ga u skroz tankom sloju i dobro ga umasirati u kožu.
2016 03 13
> P.S. kod dermatologa sam bila, privatnika, i on mi je prepisao tablete za policisticne jajnike na osnovi toga sto mi je pogledao lice (S tim da pregled u vezi njih nisam obavila) Sto vise reci :') Pa koliko sam ja upoznata kod pcos-a akne često nastaju na određenim mjestima na licu (recimo bradi) i mislim da ako već i dugo imaš akne da si trebala odavno kod ginekologa provjeriti jajnike
2016 03 13
> LeSock: > Ja sam probala silverex sapun, bzvz. Proslijedila sam ga dalje pristavom teenageru, njemu je super :D > Sudocrem ti je jako masna krema, mislim da bi ti jos vise nereda napravio na licu. > A jesi probala zelenu glinu i cajevac? Zelenu glinu nisam :O A cajevac jesam, jako dugo i nije mi pokazivao rezultate.. Dok je mojoj sestri i mami bio genijalan haha
2016 03 13
> aaliyah: > > P.S. kod dermatologa sam bila, privatnika, i on mi je prepisao tablete za policisticne jajnike na osnovi toga sto mi je pogledao lice (S tim da pregled u vezi njih nisam obavila) Sto vise reci :') > Pa koliko sam ja upoznata kod pcos-a akne često nastaju na određenim mjestima na licu (recimo bradi) i mislim da ako već i dugo imaš akne da si trebala odavno kod ginekologa provjeriti jajnike Pa povremeno imam na bradi, dodu pa odu, ali tada kad sam bila na pregledu su mi izbili na vratu (Sto je bilo vjerojatno prvi ili drugi put u zivotu) I po tome je zakljucio da ja imam policisticne jajnike i prepisao tablete za njih. A nemam problema ni s jajnicima ni hormonima
2016 03 13
> danio0109: > Sudokrem uopće nije mastan :o > Ne znam bi li pomogao kod akni, ali mom malcu ništa nije pomoglo kad mu se oko i ispod , da prostite, pimpača pojavilo crvenilo koje je na kraju izgledalo kao opekotina. Vitaminska i Plimikol nisu pomogli, a onda sam se sjetila Sudokrema i problem riješen u dva dana. Njemu je to bilo zbog vlage u peleni, a Sudokrem isušuje te dijelove i ostavlja zaštitni sloj na koži. Bitno je samo stavljati ga u skroz tankom sloju i dobro ga umasirati u kožu. Hvala ti na odgovoru, Sudokrem uzimam u obzir :)
2016 03 13
Meni kad se pojavi pristic stavim na njega sudokrema i super mi je probaj i ti.
2016 03 14
> noema113: > > Josephinee: > > > aaliyah: > > > > P.S. kod dermatologa sam bila, privatnika, i on mi je prepisao tablete za policisticne jajnike na osnovi toga sto mi je pogledao lice (S tim da pregled u vezi njih nisam obavila) Sto vise reci :') > > > Pa koliko sam ja upoznata kod pcos-a akne često nastaju na određenim mjestima na licu (recimo bradi) i mislim da ako već i dugo imaš akne da si trebala odavno kod ginekologa provjeriti jajnike > > Pa povremeno imam na bradi, dodu pa odu, ali tada kad sam bila na pregledu su mi izbili na vratu (Sto je bilo vjerojatno prvi ili drugi put u zivotu) I po tome je zakljucio da ja imam policisticne jajnike i prepisao tablete za njih. A nemam problema ni s jajnicima ni hormonima > otkud znaš da nemaš problema s njima ako nikad pregled nisi obavila, kao što kažeš u prvom postu? Jer ti se ne prepisuju tablete za to, ako nemas nalaz gdje ti pise da ih imas :'D A na pregledu sam bila mjesec kasnije i savrseno mi je u redu sve sa jajnicima
2016 03 14
ja redovito sudocremu mazem na celo jer su mi se poceli pojavljivat pristici i mogu rec da mi je jako pomoglo :)
2016 03 14
Sudokrem čepi pore, od njega sam još jače oprištavila. Imala sam i Silverex sprej, nije mi ništa pomogao. Ako si stvarno sigurna da su jajnici i hormoni uredni, razmisli o hrani koju jedeš i kaj koristiš za njegu kože. Nekad preagresivni preparati za masnu i problematičnu kožu mogu još više poremetit kožu.
2016 03 14
> gea1508: > Sudokrem čepi pore, od njega sam još jače oprištavila. > Imala sam i Silverex sprej, nije mi ništa pomogao. > Ako si stvarno sigurna da su jajnici i hormoni uredni, razmisli o hrani koju jedeš i kaj koristiš za njegu kože. Nekad preagresivni preparati za masnu i problematičnu kožu mogu još više poremetit kožu. Probala sam i to; Dobro se hranit, pit puno vode, pauzirat pusenje, ali i dalje isto :D Ne govorim o periodima od tjedan dana, nego 4-5 mjeseci i nije mi se nis promjenilo.. A agresivne kemikalije sam skroz otpisala jer mi doslovno nijedna nije pokazala poboljsanje, niti jedna.. Otkako sam sama isla o tom malo istrazivat i rjesila si ulja argana i ljesnjaka, tek tada sam vidjela rezultate :D Pilule ne zelim pit jer ne zelim da mi tjelo pati dok mi je lice cisto... Ako nisi, probaj ta ulja, ja koja sam probala boga isusa za te akne ti to preporucam haha :D
2016 03 14
Ionsko srebro 👌 Pomoglo mi oko mrlja na licu u dosta kratkom roku, oko dva mjeseca, stvarno sam se iznenadila, samo sta dosta isusi kozu, stavim ga navecer i pricekam da se osusi na licu i onda hidratantna krema, i super :)
2016 03 15
> AjicuL: > Ionsko srebro 👌 > Pomoglo mi oko mrlja na licu u dosta kratkom roku, oko dva mjeseca, stvarno sam se iznenadila, samo sta dosta isusi kozu, stavim ga navecer i pricekam da se osusi na licu i onda hidratantna krema, i super :) Imam i ja problema s mrljama na licu, oziljcima i to.. Mozes mi samo rec gdje kupit i cijena? Jucer sam uzela silverex sapun, pa ako ne bude nekih rezultata cu razmislit o ionskom srebru :D
2016 03 16
> Ako nisi, probaj ta ulja, ja koja sam probala boga isusa za te akne ti to preporucam haha :D Koristila sam hidrolate, aroma kreme i mješavine ulja skoro 3 godine, al onda se koža zasitila i opet počela divljat. Onda sam kiselinama dovela lice opet u red, al je postalo jako dehidrirano i trenutno sam na kolagen kapima, izbacila sam micelarne i sve agresivne preparate. Sad je lice super, al ono kaj sam naučila u svom dugogodišnjem iskustvu u borbi s problematičnom kožom je da mi ništa dugoročno ne pomaže i često mijenjam njegu. I preporuka, idi na mehaničko čišćenje lica.
2016 03 16
1 2