Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Iskustva sa Sudocremom, Ionskim srebrom ili Silverex sapunom?

> gea1508: > > Ako nisi, probaj ta ulja, ja koja sam probala boga isusa za te akne ti to preporucam haha :D > Koristila sam hidrolate, aroma kreme i mješavine ulja skoro 3 godine, al onda se koža zasitila i opet počela divljat. > Onda sam kiselinama dovela lice opet u red, al je postalo jako dehidrirano i trenutno sam na kolagen kapima, izbacila sam micelarne i sve agresivne preparate. Sad je lice super, al ono kaj sam naučila u svom dugogodišnjem iskustvu u borbi s problematičnom kožom je da mi ništa dugoročno ne pomaže i često mijenjam njegu. I preporuka, idi na mehaničko čišćenje lica. Da, potpisujem to da prije ili kasnije koza podivlja kad se zasiti hah ono sretan si jer napokon nes pomaze onda odjednom sve ode u k ,:( Hvala na savjetu! :")
2016 03 16
> luna05: > Ionsko srebro🔝 > Ja nemam velikih problema sa licem ali mi se zna nac tu i tamo koji pristic i crvenilo lica.Ionsko srebro kupujem u šprici i pošpricam svaku vecer nakon čiscenja lica i kad se osusi stavim kremu.Meni je super i moje preporuke ☺️ Hvala ^^ Za sada koristim Silverex sapun i moram priznati da lice stvarno ide na bolje :)) Odusevljena sam, problema s aknama vise toliko ni nemam, sada cekam da se oziljci smire :")
2016 04 05
Bok, i ja koristim Silverex sapun već godinama. Baš je jako dobar, odlično mi očisti lice, mitesere pogotovo,koje je inače samo kozmetičarka uspjela riješit.. Baš izvuče te male crne točkice. Sad skupljam novčiće za Silverex sprej,on je navodno za sve živo.. budemo vidili,još mi malo novčića fali hehe A za Sudokrem nemam pojma, jedino sam čula da je jako jako masan i teško se skida s kože...
2016 08 31
> Minich: > Bok, i ja koristim Silverex sapun već godinama. Baš je jako dobar, odlično mi očisti lice, mitesere pogotovo,koje je inače samo kozmetičarka uspjela riješit.. Baš izvuče te male crne točkice. Sad skupljam novčiće za Silverex sprej,on je navodno za sve živo.. budemo vidili,još mi malo novčića fali hehe > A za Sudokrem nemam pojma, jedino sam čula da je jako jako masan i teško se skida s kože... Hejhej ja sad pauziram malo sa silverex sapunom jer mi je poceo isusivati jako lice (Posto nemam pretjerano masnu kozu) i trenutno koristim samo La roche posay gel/pjenu za umivanje i čajevac (dala sam mu drugu priliku) lice mi je ok, iako su oziljci tu i dalje nikako ih se rjesit :D Daj javi mi dojmove o tom spreju kad ga nabavis pliz :)
2016 10 16
1 2