Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

kriva uplata pomoć

Glupača sta sam sad napravila, brzopleto sam išla preko neta prebacit novac i kako imam u predlošcima vec navedeno što i kako uplacujem i ostao mi je iban od davne transakcije a ja sam promijenila ime primatelja i ukucala iban ali me je vratio nazad i nisam skužila da mi je automacki i vratio taj stari iban od davne uplate.. Uplatu sam znaci izvrsila na ime osobe kojoj sam zeljela uplatit novac i iban osobe kojoj sam davno uplacivala i nije mi bila namjera i sad..Znaci nekog sam usrecila za 122kn... Zvala sam u banku ali oni ništa ne mogu sad sam preko maila u Hypo banku slala uplatnicu pa se nadam da ce mi poništit uplatu..Ime racuna je na jednog gospodina a sjecam se da sam davno od jedne zenice uzimala torbu tu na krpicama i uplatila na taj racun novce .Ako imate viška novca na racunu molim vas javite mi bila bi zahvalna i naravno ostavljam za kavu ....
2016 03 15
A kontaktirati tu korisnicu putem nicka? Ak se ne varam, uplata se može povući , ako se onaj kome je uplaćeno složi sa tim:
2016 03 15
problem je što se ne mogu sjetit nicka jer je to davno bilo , medu mojim prvim uplatama preko neta pa mi je to i ostalo u predlošcima.. :(
2016 03 15
možda pogledati pod povratnima pa ti sine koja je? ne znam...
2016 03 15
kaj se nemre stornirat transakcija netbenkingom unutar sat vremena (ak nije prijenos izm racuna u istoj banci)? a kontaktirat osobu je lako, molis banku te osobe da kontaktira klijenta da ti se javi. ostavis podatke, telefon. i molis boga da upali.
2016 03 15
mene je nedavno zvala žena iz banke iz Zadra da mi je zabunom uplatila 5000 kn.... morala sam ici u banku da potpišem da vracam taj novac
2016 03 15
I meni se to desilo i morala sam cekati odobrenje vlasnika racuna na koji je novac pogresno sjeo...sreca pa je covjek pristao vratiti novac.
2016 03 15
Imas sve poruke od pocetka u Obrisanima u inboxu, pa nadji tu zenu s kojom si davno suradjivala.
2016 03 15
> daisy12345: > Imas sve poruke od pocetka u Obrisanima u inboxu, pa nadji tu zenu s kojom si davno suradjivala. E mislim da nema od početka sve poruke već se to briše s vremenom, svaki mjesec ili tako šta... Meni je npr zadnja poruka u tim "obrisanima" sa datumom 1.2.2016. :)
2016 03 15
I meni se ovo desilo, srećom uplatila sam samo 20 kn na krivi racun :D
2016 03 15
na mailu nemas stare poruke s krpica?
2016 03 15