Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

solarij prvi puta

sutra bi otisla iako me panicno strah sanduka ali imam dogadaj za vikend i ne zelim biti kao duh. ten mi je porculanski. koliko minuta predlazete? jos sam procitala i da kosa puca i lomi se od solarija pa dali je moguce umotati kosu u neki peskir da je zastitim? suncati se sa grudnjakom ili bez ? i jos me zanima neki prijedjeli kao sto mi je lice ne bi htjela da izgori pa dali sto pomaze ako stavim zastitni faktor?
2016 03 22
5-7 min za prvi put, ovisi koliko si svjetla :P Ovo za kosu cujem prvi put, meni osobno solarij nije unistio kosu. Ja se suncam bez grudnjaka iako sam cula da neki govore da to nije dobro, ali mislim da ti nista nece bit od par puta
2016 03 22
Nije ti to carobni stapic da se u dva dana nes dogodi ... Nemoj odmah ic u turbo ako si svijetle puti
2016 03 22
Ne želim te plašit, brdo cura ide, i svi sretni..Ja isto tako u par godina izgubila potpuno pigment, ne znam... od poluplavuše sa tamnijim tenom dođoh skoro do crnke sa blijedom puti..ko snjeguljica i odlučim ja u solarij.. Prije sam pobjegla nego ušla..doslovno. Počelo me peći, uhvatila me panika, ne moš otvorit oči...odustala i papa.. Al to sam ja, druge cure su sve zadovoljne, nije sve za svakoga..Jedino svakako ako si jako bijela, polako i po par minuta, nemoj se prepeć
2016 03 22
U solariju se ne smiju koristiti sredstva sa zaštitnim faktorom, kao prvo. Kao drugo, s takvim tenom kreneš s neke tri minute, a zatim ideš svaki drugi dan i produžuješ vrijeme 'sunčanja' za minutu. Do ovog vikenda nećeš baš nešto postići. Pusti bapske priče o kosi i sličnim bakračima! Još nikad nisam čula priču kao što je tvoja majalike :/ . Ne idem nikada, stalno sam na nekom penjalištu, utrci, planinarenju....tamna sam cijele godine, ali sve moje frendice se 'pripremaju za sezonu' svakog proljeća i uvijek su zadovoljne. A je li štetno......čuj - i za sunčanje kažu da je štetno....
2016 03 22
Gita, mene je ne znam zašto očito stavilo prvi put u turbo, žena mi nije ništa rekla, valjda mislila znam, upalila, otišla i zatvorila vrata solarija i sobe..ajme umrla sam od straha..i peklo je unatoč onoj jakoj ventilaciji A za tvoj life stile..veliiikiii like i jako zavidim-)))
2016 03 23
:")
2016 03 23
Neces dobit boju do vikenda, ne prima se to tako brzo
2016 03 23
Za početak svima koji odlaze u solarij po prvi puta preporučujem kratku konzultaciju sa kozmetičarkom kako bi vam dala info. o tome kolika je minutaža poželjna za prvi puta, svaki sljedeći put si možete produžiti sunčanje bez straha da ćete zaraditi opekotine. Ja imam blijedu put i za prvi put kada sam išla dobila sam žeton za tri minute kvarcanja. Naravno nije bila primjetna nikakva razlika, u razmaku od dva dana ponovno sam otišla u solarij na 6min. te je jedva bila primjetna razlika. Cure koje imaju put kao i ja trebaju biti spremne na to da će morati otići par puta dok ne primijete neke promjene što se tamnjenja tiče, moja preporuka je svakako da se kvarcate tek toliko da dobijete podlogu, a daljenje sunčanje da bude na suncu i da prirodno tamnite. (:
2016 03 31