Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

MalaGarava1991 žešći prevarant

> Brdosuza: > > cipelitza: > > > Brdosuza: > > > Nebitno sada.....neka se drugi pozabave njenim zivotom..ako nisu digli ruke..ili ih nije ni briga.. > > > Bitno je zaustaviti ovu pljacku na krpama.. > > Zivijo govornik! :* ♡ > :') :') :') > <3 Samo da ona ne krene otv teme zakaj sam bloookiiraanaaa
2016 03 25
cure moje nasla sam na njenom fb nekog lika Trogrlic, kaže da ju zna i zašto pitam za nju. Napisala sam mu da se za nju opasne prijave u policiji spremaju. Da bi mi lik napisao ŠTA JE SAD NAPRAVILA?
2016 03 25
> NailsForLady: > cure moje nasla sam na njenom fb nekog lika Trogrlic, kaže da ju zna i zašto pitam za nju. Napisala sam mu da se za nju opasne prijave u policiji spremaju. Da bi mi lik napisao ŠTA JE SAD NAPRAVILA? Nista sta ne radi barem dvije godine da ja pamtim. Doslovno svakodnevno.
2016 03 25
> cipelitza: > > NailsForLady: > > cure moje nasla sam na njenom fb nekog lika Trogrlic, kaže da ju zna i zašto pitam za nju. Napisala sam mu da se za nju opasne prijave u policiji spremaju. Da bi mi lik napisao ŠTA JE SAD NAPRAVILA? > Nista sta ne radi barem dvije godine da ja pamtim. Doslovno svakodnevno. kaze lik da joj mama uopce nije samohrana majka nego da joj tata ziv, i kaze sad ce uci na forum tu da vidi da procita
2016 03 25
> cipelitza: > > Brdosuza: > > > cipelitza: > > > > Brdosuza: > > > > Nebitno sada.....neka se drugi pozabave njenim zivotom..ako nisu digli ruke..ili ih nije ni briga.. > > > > Bitno je zaustaviti ovu pljacku na krpama.. > > > Zivijo govornik! :* ♡ > > :') :') :') > > <3 > Samo da ona ne krene otv teme zakaj sam bloookiiraanaaa :') :') :') :') :') Jao..kako su pocele..vise se nije cuditi :')
2016 03 25
evo od lika odgovora nakon sto je vidio forum: citam i ne virujem...samo znam da je ona malo u glavi amo rec bolesna,ne znam kako bi ti to opisa i nisan zna da se bavi ovim stvarima ako vam triba nesto vezano za nju samo pitajte al nek se zna da nije od mene
2016 03 25
> NailsForLady: > > cipelitza: > > > NailsForLady: > > > cure moje nasla sam na njenom fb nekog lika Trogrlic, kaže da ju zna i zašto pitam za nju. Napisala sam mu da se za nju opasne prijave u policiji spremaju. Da bi mi lik napisao ŠTA JE SAD NAPRAVILA? > > Nista sta ne radi barem dvije godine da ja pamtim. Doslovno svakodnevno. > kaze lik da joj mama uopce nije samohrana majka nego da joj tata ziv, i kaze sad ce uci na forum tu da vidi da procita Neka procita...i slobodno neka upise u google "katarina trogrlic moje krpice" pa ce vidit divnog li stiva..
2016 03 25
> Brdosuza: > > cipelitza: > > > Brdosuza: > > > > cipelitza: > > > > > Brdosuza: > > > > > Nebitno sada.....neka se drugi pozabave njenim zivotom..ako nisu digli ruke..ili ih nije ni briga.. > > > > > Bitno je zaustaviti ovu pljacku na krpama.. > > > > Zivijo govornik! :* ♡ > > > :') :') :') > > > <3 > > Samo da ona ne krene otv teme zakaj sam bloookiiraanaaa > :') :') :') :') :') > Jao..kako su pocele..vise se nije cuditi :') hahaha bas ste me nasmijale :') :') :') :') :')
2016 03 25
> Brdosuza: > > NailsForLady: > > > cipelitza: > > > > NailsForLady: > > > > cure moje nasla sam na njenom fb nekog lika Trogrlic, kaže da ju zna i zašto pitam za nju. Napisala sam mu da se za nju opasne prijave u policiji spremaju. Da bi mi lik napisao ŠTA JE SAD NAPRAVILA? > > > Nista sta ne radi barem dvije godine da ja pamtim. Doslovno svakodnevno. > > kaze lik da joj mama uopce nije samohrana majka nego da joj tata ziv, i kaze sad ce uci na forum tu da vidi da procita > Neka procita...i slobodno neka upise u google "katarina trogrlic moje krpice" pa ce vidit divnog li stiva.. I materino i sestrino ime daje. Godinama. I ne samo na krpama. Svuda.
2016 03 25
jel se te male ljudi boje ili šta pa ovaj prezimenjak želi pomoći, ali anonimno? O.o
2016 03 25
> SaraKedavra: > jel se te male ljudi boje ili šta pa ovaj prezimenjak želi pomoći, ali anonimno? O.o Sramota neke obdari neke uopce ne. Pomoc je pomoc
2016 03 25
Ma nije da prigovaram za pomoć, nego svi sve znaju izgleda o njoj, a nitko ništa. Malo mi je to tužno.
2016 03 25
> SaraKedavra: > jel se te male ljudi boje ili šta pa ovaj prezimenjak želi pomoći, ali anonimno? O.o Anonimnost me ne cudi sara.. Skontaj da imas nedajBoze takvu u rodu..i nepoznati ljudi ti se javljaju u vezi prevara.. Mislim da bi htio biti stoooo anonimniji :') ;)
2016 03 25
Nekako mislim da ni sacekuse kod ove ne pale :') Tvrdokozac je to..
2016 03 25
ma može biti hitno, može joj thor stajat nad glavom i prijetit joj čekićem ako mu tu krpu ne dostavi u roku 24h, ali prije uplate slanja nema. A ne, ne, pa da je s druge strane i duh majke tereze koja oblači male indijce post mortem.
2016 03 25
1 2 3 4 5 6 7 8