Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

MalaGarava1991 žešći prevarant

Tako je, bilo mi je smiješno kako cura u statusima zvuči ko da se hvali. Onda pogledam malo bolje, pogledam teme, guglam, i vidim da cura ima veliki problem. I onda ti kažeš da je na jako jako lošim i jeftinim stimulansima. I sad ja nemam pravo napisat što mislim?
2016 03 25
> kukyst: > ženska u svom selu i okolici dobrano poznata i svi s malo mozga ju zaobilaze.. izbacili je njeni nekoliko puta iz kuće pijanu drogiranu i golu doslovno .. Nails na žalost, sigurna san, od takve kunu nećeš vidit dat cu sve od sebe, takvoj je mjesto u ćorci...od krpica će preći na nešto veće.
2016 03 25
Nisam rekla da je osoba na stimulansima vec da se netko otvoreno hvali da je na stimulansima. Napisano kojim. Losim i jeftinim modifikatorima ponasanja. Ne branim ti apsolutno nista. Kako ti govoris svoje misljenje tako se ja nadovezujem svojim. Praksa je odavno dokazala da se ljudi lako pogube u analizi lopova..od toga kako spava..preko toga kako se gleda u ogledalo do toga zakaj radi to kaj radi..i na kraju sve zavrsi na nagadjanjima o necemu i nekome u tom smislu posve nebitnom. Jedino bitno za slucajeve lopovluka jest kradja kao uzrok i povrat ili prijava kao posljedica.
2016 03 25
> NailsForLady: > > kukyst: > > ženska u svom selu i okolici dobrano poznata i svi s malo mozga ju zaobilaze.. izbacili je njeni nekoliko puta iz kuće pijanu drogiranu i golu doslovno .. Nails na žalost, sigurna san, od takve kunu nećeš vidit > dat cu sve od sebe, takvoj je mjesto u ćorci...od krpica će preći na nešto veće. Posvuda je to metastaziralo. Krpe su tako sicusan komadic mozaika. Granica nema..posljedica takodjer..do momenta.
2016 03 25
Nista corka...izaci ce jos gora iz nje...za nju bi trenutno najbolja kazna bila komuna..a mozda bi se i izlijecila..
2016 03 25
> batmaan: > Što se tiče ove situacije, ne vjerujem da ćeš dobit novce natrag. Zato prijavi, možda se nešto/netko po pokusat cu bar zaustaviti ju da vise ne potkrada ljude
2016 03 25
> Brdosuza: > Nista corka...izaci ce jos gora iz nje...za nju bi trenutno najbolja kazna bila komuna..a mozda bi se i izlijecila.. U komunu se ide svojom voljom. Bitan detalj. Posve nebitno za ovaj problem.
2016 03 25
Cipelitze, shvatila sam da je cura sama rekla da je na nečemu. Ne znam na čemu, ali mi je baš u tom trenu bilo i žao što sam joj otišla na profil. Varalice, ove što šalju pokidano a glume da kupuju u Londonima i Njujorcima, one su mi smiješne kad nemam širi kontekst. Čim sam pogledala malo bolje, složila bih se da joj treba više pomoć nego išta drugo. Pogotovo ako su je roditelji odbacili.
2016 03 25
> cipelitza: > > Brdosuza: > > Nista corka...izaci ce jos gora iz nje...za nju bi trenutno najbolja kazna bila komuna..a mozda bi se i izlijecila.. > U komunu se ide svojom voljom. Bitan detalj. Nisam bila :')..a poznat mi je taj bitan detalj..samo htjedoh reci...sto je efikasnije u slucaju poput ovog... Cim se docepa slobode iz ćuze..sve ono sto radi..raditi ce duplo..
2016 03 25
> batmaan: > Cipelitze, shvatila sam da je cura sama rekla da je na nečemu. Ne znam na čemu, ali mi je baš u tom trenu bilo i žao što sam joj otišla na profil. Varalice, ove što šalju pokidano a glume da kupuju u Londonima i Njujorcima, one su mi smiješne kad nemam širi kontekst. Čim sam pogledala malo bolje, složila bih se da joj treba više pomoć nego išta drugo. Pogotovo ako su je roditelji odbacili. Takvima treba kazna. Kazna jest pomoc. Uzrok posljedica nekima je posve stran pojam. Ps- nema ti to nazalost siri kontekst. Ljudi uvijek imaju potrebu trazit dubinu u plicaku..ma sta plicaku na ravnoj plohi. takvima je jako malo stvari iza cela..malo toga znaju..malo tog je bitno..a svi s povecalima cekaju na neki prirodni fenomen. Ma jok..kazem ti ja..djaba kreče
2016 03 25
Nebitno sada.....neka se drugi pozabave njenim zivotom..ako nisu digli ruke..ili ih nije ni briga.. Bitno je zaustaviti ovu pljacku na krpama..
2016 03 25
> Brdosuza: > > cipelitza: > > > Brdosuza: > > > Nista corka...izaci ce jos gora iz nje...za nju bi trenutno najbolja kazna bila komuna..a mozda bi se i izlijecila.. > > U komunu se ide svojom voljom. Bitan detalj. > > Nisam bila :')..a poznat mi je taj bitan detalj..samo htjedoh reci...sto je efikasnije u slucaju poput ovog... > Cim se docepa slobode iz ćuze..sve ono sto radi..raditi ce duplo.. Moze pokusat. Moze tako zivot provest sta se mene tice. Njen izbor. Pa sta.
2016 03 25
> Brdosuza: > Nebitno sada.....neka se drugi pozabave njenim zivotom..ako nisu digli ruke..ili ih nije ni briga.. > Bitno je zaustaviti ovu pljacku na krpama.. Zivijo govornik! :* ♡
2016 03 25
> diabolus: > surađivala san s istoimenon korisnicon prije par miseci i uredno je platila za svoj artikal i sve je prošlo u najboljen redu.. : O draga dobro si prosla
2016 03 25
> cipelitza: > > Brdosuza: > > Nebitno sada.....neka se drugi pozabave njenim zivotom..ako nisu digli ruke..ili ih nije ni briga.. > > Bitno je zaustaviti ovu pljacku na krpama.. > Zivijo govornik! :* ♡ :') :') :') <3
2016 03 25
1 2 3 4 5 6 7 8