Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

MalaGarava1991 žešći prevarant

ispala si naivna,sorry....trebala si cekat sliku uplatnice ili promjenu stanja na racunu...ne samo kod nje...opcenito to cekaj...jer,nazalost,ovakvih situacija ce bit jos brdo
2016 03 25
> NailsForLady: > > cipelitza: > > > NailsForLady: > > > > cipelitza: > > > > Tri komada samo u zadnja dva dana. Ima ih ko salate. A niko da prijavu podnese. Ima dosje u murji i ne treba joj jos jedna prijava. No... > > > Dobit će još jednu > > Mislis prvu. Buduci da nijedna u moru pokradenih nije ni nazvala murju ni otisla podnijet prijavu. > Ja hoću. napisala samjoj na face ako sutra do 13h mi ne slika uplatnicu prijavit ću je i to i mislim. Ja te na cugu vodim ak je tak. Ozbiljno.
2016 03 25
evo odgovora na fb. Sutra nikako ne mogu uplatiti jer je subota i posta nam ne radi. U utorak ujutro ako ne budete imali uplatu na racunu slobodno me prijavite. Prije nemam gdje uplatit. Kraj razgovora
2016 03 25
Drugim rijecima-nasamarila vas je
2016 03 25
> MajaKraljik: > ispala si naivna,sorry....trebala si cekat sliku uplatnice ili promjenu stanja na racunu...ne samo kod nje...opcenito to cekaj...jer,nazalost,ovakvih situacija ce bit jos brdo znam draga, baš sam bila glupa. Ali evo sad ukucam na google i vidim, pretezno joj je fora hitno joj treba. Kao i nora i ja sam pomilsila ajde hitno joj treba. Više ne, nek se ne juti nitko ali ne...Cak i oni koji više puta kupuju kod mene, čekam prvo da vidim da je legla uplata. A ona svakako će dobiti prijavu. Dobra sam kao kruh ali isto tako mogu biti i zlo kad me netko radi budalom.
2016 03 25
> NailsForLady: > evo odgovora na fb. > Sutra nikako ne mogu uplatiti jer je subota i posta nam ne radi. U utorak ujutro ako ne budete imali uplatu na racunu slobodno me prijavite. Prije nemam gdje uplatit. > Kraj razgovora Tebe se ne tice kako ce ona uplatit. Eto. Ne vidis li pare sutra na rn pocasti ju policij.prijavom. sutra. Nema ona sta postavljat uvjete.
2016 03 25
> cipelitza: > > NailsForLady: > > evo odgovora na fb. > > Sutra nikako ne mogu uplatiti jer je subota i posta nam ne radi. U utorak ujutro ako ne budete imali uplatu na racunu slobodno me prijavite. Prije nemam gdje uplatit. > > Kraj razgovora > Tebe se ne tice kako ce ona uplatit. Eto. Ne vidis li pare sutra na rn pocasti ju policij.prijavom. sutra. Nema ona sta postavljat uvjete. evo draga mog odgovora na to: Dobit ću kao i sve one ostale cure na krpicama? Google te izbacuje za prevare. Sutra do 13h!
2016 03 25
Nadam se da nećeš odustat od prijave. Dosad sam bila uvjerena da je policija jednostavno digla ruke od toga, tj. da ih nije briga jer kao imaju važnijeg posla a kad ono nju nitko nije prijavio! :O Užas!
2016 03 25
> batmaan: > Nadam se da nećeš odustat od prijave. Dosad sam bila uvjerena da je policija jednostavno digla ruke od toga, tj. da ih nije briga jer kao imaju važnijeg posla a kad ono nju nitko nije prijavio! :O > Užas! ma nema sanse, hocu svoj novac, 5kn 5 ali moj je
2016 03 25
> NailsForLady: > > cipelitza: > > > NailsForLady: > > > evo odgovora na fb. > > > Sutra nikako ne mogu uplatiti jer je subota i posta nam ne radi. U utorak ujutro ako ne budete imali uplatu na racunu slobodno me prijavite. Prije nemam gdje uplatit. > > > Kraj razgovora > > Tebe se ne tice kako ce ona uplatit. Eto. Ne vidis li pare sutra na rn pocasti ju policij.prijavom. sutra. Nema ona sta postavljat uvjete. > evo draga mog odgovora na to: > Dobit ću kao i sve one ostale cure na krpicama? Google te izbacuje za prevare. Sutra do 13h! Za uplatu vidljivu na tvom rn. Ne njene izmisljotine ni nedajboze pokusaje s potvrdama..a jok.
2016 03 25
Znam da nije tema za smijanje al kad znaš da ova osoba krade.. Katarina Trogrlić March 18 at 1:45am · Tvoja slika i sad mi se javi, kada neznam koji je put pravi, iskušenje kad mi dušu vreba... Katarina Trogrlić March 10 at 3:18am · ll' ću uspit, il ću umrit pokušavajuć! wink emoticon Katarina Trogrlić February 28 at 2:03pm · Sestanovac, Croatia · I onda, brate, shvatim da dovoljno sam velik' svoja sranja da platim... Katarina Trogrlić December 30, 2015 · Al kada nesto pocnem, ja ne prestajem, i nikada se ne kajem! #im14andthisisdeep
2016 03 25
Nije ni smijesno.
2016 03 25
Pa meni je itekako smiješno da je nitko neće prijavit. Ovi statusi su mi ko da se hvali s ovim što radi.
2016 03 25
> batmaan: > Pa meni je itekako smiješno da je nitko neće prijavit. Ovi statusi su mi ko da se hvali s ovim što radi. Pa hvali se. I dalje nije smijesno. Netko se hvali i da je na (jako jako losim i jeftinim) stimulansima.
2016 03 25
Ma znam da ovisnost/kleptomanija/što god da je nije smiješno, možda bolje reć da je ovo sve skupa groteskno.
2016 03 25
1 2 3 4 5 6 ... 8