Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

MalaGarava1991 žešći prevarant

> batmaan: > Ma znam da ovisnost/kleptomanija/što god da je nije smiješno, možda bolje reć da je ovo sve skupa groteskno. Kleptomanija nije stimulans o kojem govorim. A krpe su svojevrsna tragedija. Tu se zica na kartu bolesti i smrti. Nista nije sveto.
2016 03 25
ženska u svom selu i okolici dobrano poznata i svi s malo mozga ju zaobilaze.. izbacili je njeni nekoliko puta iz kuće pijanu drogiranu i golu doslovno .. Nails na žalost, sigurna san, od takve kunu nećeš vidit
2016 03 25
Nemam pojma o kojim stimulansima govoriš. A kleptomaniju navodim kao potencijalni problem koji cura ima. Tko krade sve ove sitnice s krpica, jer koliko se sjećam bilo je tu stvari i po 15 kn.
2016 03 25
A nakon svega ovoga, bit će samo još i gore.
2016 03 25
> batmaan: > Nemam pojma o kojim stimulansima govoriš. A kleptomaniju navodim kao potencijalni problem koji cura ima. Tko krade sve ove sitnice s krpica, jer koliko se sjećam bilo je tu stvari i po 15 kn. Razlozi su tako nebitni.
2016 03 25
Nebitni su kad si oštećena strana koja želi novac ili robu natrag, govorim o tome da je cura potencijalno bolesna. Razlozi su uvijek bitni ako želiš zaustavit nešto ili nekog. Uzrok - posljedice i tako to.
2016 03 25
Što se tiče ove situacije, ne vjerujem da ćeš dobit novce natrag. Zato prijavi, možda se nešto/netko pokrene.
2016 03 25
> batmaan: > Nebitni su kad si oštećena strana koja želi novac ili robu natrag, govorim o tome da je cura potencijalno bolesna. Razlozi su uvijek bitni ako želiš zaustavit nešto ili nekog. Uzrok - posljedice i tako to. Ne nisu bitni ti podaci. Jedino bitno je da je zena opljackana i da i za to postoji rjesenje. Uzrok je kradja a posljedica policijska prijava. Uz duzno postovanje svima koje tjese izmisljene price i traume iz djetinjstva tamo nekog lopova. Koji je kradjom dokazao tocno koliko mu je za vjerovati i uopce davati na vaznosti. Za to postoji fejs nemastovite lopovice pa ko voli nek izvoli.
2016 03 25
Zainteresirala sam se za problem koji je vuče po krpama sigurno mjesecima, možda i duže (toliko nisam tu). Ne opravdavam krađu.
2016 03 25
Pliz uredi post prije nego ga objaviš jer ja odgovorim a onda vidim da si nešto nadodala.
2016 03 25
Brkas bitno i nebitno. Nebitno jako odvlaci paznju od bitnog. A nikakve koristi. Bitno je da krade i da nitko da ju prijavi. Nebitno je sve sto se njoj po glavi mota. To je samo njezin problem. Opljackana osoba moze pokusat dobit svoj novac ili izvrsit prijavu. Sve drugo je posve nevazno. Za opljackanu osobu.
2016 03 25
Pa ne kažem curi da treba analizirat njen psihološki profil, nijedan takav komentar nisam njoj uputila.. Pišem jer možda čita neko tko zna o tome, ili se slaže/ne slaže, čista diskusija. Curi sam jednostavno rekla da je prijavi. I slažem se da to prvo treba napravit. Nikako izbjegavat prijavit jer je možda jadna bolesna itd. Nema opravdavanja krađe. Čista znatiželja, što je curi koja ovoliko dugo krade i koju ne brine to što je po tome jedino i poznata. I još ne koristi samo svoje podatke.
2016 03 25
Mislim da nema nikakve štete ako se netko zapita jel toj curi možda treba pomoć. I da to ne odvlači pažnju od krađa.
2016 03 25
Pocela si o razlozima njenog ponasanja. Posve nebitno. I ukazivat na to kako je smijesno pisat sto ona pise po svom zidu. Nesto sto uopce nije smijesno bas zbog razloga koje si navela, posve ocitih razloga. Njoj vlastita mater i sestra nisu svete. Njihova imena daje s podacima za slanje. Toliko joj je svejedno. Da je svaka prevarena pod njihovim imenima digla prijave protiv njih da vidis kako bi se brzo naslo rjesenje..ali..
2016 03 25
surađivala san s istoimenon korisnicon prije par miseci i uredno je platila za svoj artikal i sve je prošlo u najboljen redu.. : O
2016 03 25
1 2 3 4 5 6 7 ... 8